Historia kota


Nina i Lolek to nierozłączne rodzeństwo, osierocone jako zaledwie dwutygodniowe kociaki. Ich mama pewnego dnia nie wróciła, prawdopodobnie dzieląc los wielu wiejskich kotów, które pojawiają się i znikają. Kociaki miały sporo szczęścia – dzięki szybkiej reakcji otaczających je ludzi, nazajutrz po zniknięciu mamy trafiły pod opiekę Fundacji, gdzie błyskawicznie opanowały karmienie z butelki, a chwilę później stawiały pierwsze kroki, uczyły się kuwety i wszystkiego, co czyni z nich stuprocentowe kocie osobistości.

CharakteryNina to prawdziwa eksploratorka, ciekawa świata i nowych miejsc. Zazwyczaj jako pierwsza rozpoczyna zwiedzanie otoczenia, lubi sprawdzić własną łapką, czy aby na pewno wszystko jest na swoim miejscu. W ślad za Niną podążą oczywiście nierozłączny bliźniak – Lolek, który fachowo asekuruje tyły kocich akcji w wykonaniu bliźniaczego duetu. Po godzinach, Nina oczywiście uwielbia mizianki, warto jednak zaznaczyć, że powinny się one odbywać dokładnie wtedy, gdy panienka ma na nie ochotę ?

Lolek jest zawsze krok za Niną. Bardziej niż szalone przygody, ceni sobie czułość i przytulanki, choć podobnie jak siostra z chęcią wrzuci się pogoń za laserkiem czy wędką z piórkami. Nierzadko zdarza mu się wsunąć pod kołdrę czy kocyk i zasnąć wtulonym w człowieka. Jednak najulubieńszym zajęciem Lolka jest… podkradanie z talerzyka skórek obieranych warzyw, które następnie z upodobaniem rozrzuca po domu i urządza dzikie polowanie.

Dzieciaki szukają wspólnego domu, ponieważ od samego początku są z sobą bardzo zżyte.

  • Wiek: 5 miesięcy
  • Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: NIE
  • Kastracja: TAK
  • Do domu z innymi kotami: TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK

Galeria kota

podatkuFanimani