Historia kotki

Baśka to kotka, która sama zdecydowała o tym, że trafi pod skrzydła naszej Fundacji. W poszukiwaniu czegoś do jedzenia i kawałka ciepłego miejsca trafiła na jedną z wolontariuszek ładując się bezpardonowo do jej ogrodu. Wydaje się, że kotka wyczuła, że właśnie tam znajdzie miejsce i pomoc, których tak bardzo poszukiwała.

Charakter kotki

Kocia ogrodniczka z dnia na dzień znalazła się w czterech ścianach. Co ciekawe szybko odkryła, że bardzo jej się tam podoba! Ma do towarzystwa dwa kotki, z którymi uwielbia się bawić, gonić, a najbardziej – przytulać i razem spać. Basieńka jest kotką żywą, ale grzeczną. Lubi wchodzić na najwyższe punkty mieszkania, ale dzięki wrodzonej gracji nigdy niczego nie zrzuca. Jest mistrzynią korzystania z kuwety, je najpiękniej na świecie, chociaż czasami zdarza jej się jeszcze wpychać innym kotom do miseczki. Baśka nie potrafi ukryć swojej sympatii do ludzi, jednak póki co zdarza jej się jeszcze uciekać, szczególnie po wykonaniu gwałtownego ruchu. Mimo wszystko, gdy jest zaspana, daje się głaskać i przeeeeeeeeciąga się tuląc i mrucząc. To już tylko kwestia czasu, żeby zaczęła wskakiwać na ludzkie kolana i zasypywać swoich opiekunów kocimi buziaczkami. Póki co skupia się raczej na aktywnościach w okolicach stóp.

Basia poleca się do adopcji do domu z innymi kotami, z zabawkami i miękkim kocykiem do spania. Jest futrzastą krówką, która podbije serca wszystkich domowników!

  • Wiek: 2 lata
  • Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Sterylizacja/kastracja: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK

Na telefony w sprawie adopcji czekamy pod numerem telefonu 600 227 344

Galeria kota

podatkuFanimani