Historia kota

Wydaje się, że język polski jest bardzo bogaty i nie brak w nim określeń na żadne z zaistniałych zjawisk i wydarzeń. A jednak zabrakło nam słów, gdy trafiła do nas znaleziona przy drodze, potrącona przez samochód maleńka koteczka. Nie chcemy się zastanawiać, jakim człowiekiem musiał być ktoś, kto potrącił kota i zostawił w rowie, choć człowieczeństwo w tym przypadku jest bardzo wątpliwe. Jakimś cudem Lilou została jednak dostrzeżona przez zaprzyjaźnione z Fundacją osoby. Dzięki ogromnej woli życia i troskliwej opiece weterynarzy oraz tymczasowej opiekunki połamane podczas wypadku kości tylnych łapek zrosły się prawidłowo i dziś Lilou w pełni sprawna harcuje w swym tymczasowym domu.

Charakter Lilou

Ból i doznane okrucieństwo na szczęście nie pozostawiły żadnego śladu na zdrowiu koteczki, która jest uosobieniem energii i pogody ducha. Swą niezwykłą wolę życia i siłę pokazała już na początku, gdy pomimo bezwładnych tylnych łapek próbowała się podnosić i czołgać do zabawek i kocich towarzyszy.

Obecnie Lilou wiedzie spokojne życie ustatkowanej kociej damy, najczęściej wtulona w swojego dużego przyjaciela Kaskadera. Pomimo pogodnego usposobienia, Lilou wie już, że nie każdy człowiek jest kocim przyjacielem, dlatego potrzebuje chwili czasu, by zaufać nowym osobom. Ze względu na to, iż pobyt w domu tymczasowym nieco się przedłużył, Lilou bardzo związała się ze swoim współtowarzyszem Kaskaderem i byłoby cudownie gdyby koty znalazły wspólny, kochający dom.

  • Wiek:  6 lat
  • Szczepienie: TAK
  • Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Do domu z innymi kotami: TAK
  • Do domu z dziećmi: NIE

Na telefony w sprawie adopcji czekamy pod numerem telefonu 600 227 344

Więcej zdjęć

podatkuFanimani