Historia

W czerwcowe popołudnie dostaliśmy informację o kotce, która urodziła piątkę maluchów w opuszczonym samochodzie w Pobiedziskach.

Czym prędzej pospieszyliśmy na ratunek, po kilku godzinach łapania zabezpieczyliśmy kocią rodzinkę. Niestety z piątki rodzeństwa udało nam się uratować tylko trzy kociaki. Ich mama była w równie kiepskim stanie 🙁 Obecnie maluszki są zdrowe, pełne radości i energii. Jest jedna dziewczynka Bianka oraz dwóch chłopaków: Alex oraz Leo. Kociaki urodziły się na początku czerwca 2018 r.

 

Charakter

Alex to odważny chłopak, największy z rodzeństwa. W pierwszych chwilach w nowym miejscu, po odkryciu jak przyjemne jest drapanie za uszkiem, zaczął sam szukać kontaktu z człowiekiem, jak go widzi szybciutko biegnie po dawkę miłości! Pingwinek uwielbia zabawy rodzeństwem i szalone gonitwy za wędką, czy myszką. Nic nie zastąpi mu jednak ręki człowieka! Pieszczoszek z niego ogrooomny, już na sam widok swoich opiekunów zaczyna wesoło mruczeć i nie przestaje nawet podczas zastrzyków 🙂 Jest z niego wspaniały towarzysz, adoptuj Alexa i zapomnij co to samotność 🙂 Szukamy mu domku z innym kotem, niewychodzącego oraz z zabezpieczonym balkonem.

 

Data urodzenia: czerwiec 2018
Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
Szczepienie: NIE (niedługo będą zrobione)
Kastracja: NIE
Do domu z kotami: TAK
Do domu z psami: TAK

Do domu z dziećmi: TAK

 

Galeria

podatkuFanimani