Historia

Pod koniec zimy 2019 r. otrzymaliśmy zgłoszenie o zaniedbanych kotach żyjących w podpoznańskiej wsi. Mieszkały one przy pewnej restauracji, gdzie czasem im rzucili do jedzenia jakieś marne resztki, ale na tym się troska o nie kończyła. Zarobaczone, zapchlone, wychudzone, o kastracji tam chyba nigdy nie słyszeli… Kocurek z początku był dzikuskiem i nie pozwalał na bliższy kontakt, co się zupełnie zmieniło 🙂

Charakter

Dante obecnie jest zakochany w człowieku: kiedy zaczyna się go głaskać kociak dosłownie się rozpływa ze szczęścia! Momentami jest jeszcze trochę nieufny, a szybsze ruchy czy hałas mogą go wystraszyć. Czy ktoś go skrzywdził? Bardzo możliwe, tego się już jednak nie dowiemy. Początkowy dystans do nowych osób przemienia się po chwili w zaufanie i miłość. Dante jest bardzo oddany oraz wdzięczny. Uwielbia być głaskany po brzuszku, traktorek działa mu wtedy na najwyższych obrotach. Kocurek jest ciekawy kotem, który nie lubi być sam – odizolowany cichutko płacze. Po wstępnych obserwacjach wiemy, że Dante lubi kontakt z innymi mruczkami. Co do apetytu oraz kuwety – nie ma najmniejszych problemów. Kocurek jest cudownym kotem, potrzebuje domu, w którym będzie mógł w pełni rozkwitnąć, a wierzcie nam warto dać mu taką szansę!

  • Data urodzenia:  2018
  • Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: NIE
  • Kastracja: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: TAK (ze starszymi)
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 600 227 344.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

podatkuFanimani