Historia kotki

Przeraźliwy, głośny płacz, rozdzierający nocną ciszę na osiedlu Kopernika… Wśród stada dzikich kotów ona – czysta, zadbana, smutna i wystraszona. Śliczna, biało-czarna koteczka, żałośnie wołająca o pomoc. Zupełnie nie pasowała do miejsca, w którym z niewyjaśnionych przyczyn nagle się znalazła. Bo skąd udomowiona kotka wzięła się na ulicy? Pozostaje nam tylko snuć przypuszczenia. Nie mogliśmy pozwolić, aby kicia została tam dłużej i w ten oto sposób trafiła pod skrzydła naszej Fundacji. Iskierka, bo takie imię otrzymała, bardzo szybko przekonała się o tym, że kontakt z człowiekiem oznacza bezpieczeństwo, ciepło i pełną miseczkę. Choć początkowo była nieco nieśmiała, prędko się otworzyła i wkrótce znalazła swój wymarzony dom. Piękna historia? Niestety, dom jednak nie był tym jedynym, wymarzonym… Iskierka znowu znalazła się w Fundacji, zupełnie zdezorientowana, a teraz ponownie szuka swojej wyśnionej rodziny. Tym razem takiej już na zawsze!

Charakter kotki

Koteczka bardzo przeżyła powrót z adopcji, ale pod troskliwą opieką w swym domu tymczasowym odzyskała wiarę w człowieka i ponownie mu zaufała. Przekonała się również do pieszczot oraz zabaw. Nie ma co ukrywać – Iskierka wprost uwielbia szalone gonitwy za wędką, choć czasem lubi także pobawić się pluszowymi myszkami. Koteczka nie przepada jednak za zbyt gwałtownymi ruchami, których czasami zdarza jej się wystraszyć.

Iskierka dogaduje się z kotem rezydentem, dlatego może zamieszkać w domu, w którym jest już inny kot. Dobrze jednak, jeśli jej towarzysz będzie raczej spokojny i zbliżony temperamentem do cichej Iskiereczki.

  • Wirtualny Opiekun: Anna i Mariusz
  • Wiek kotki: 5,5 roku
  • Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK
  • Do domu z innymi kotami: raczej TAK

Na telefony w sprawie adopcji czekamy pod numerem telefonu 600 227 344

podatkuZooplusFanimani