Historia

W czerwcowe popołudnie dostaliśmy informację o kotce, która urodziła piątkę maluchów w opuszczonym samochodzie w Pobiedziskach.

Czym prędzej pospieszyliśmy na ratunek, po kilku godzinach łapania zabezpieczyliśmy kocią rodzinkę. Niestety z piątki rodzeństwa udało nam się uratować tylko trzy kociaki. Ich mama była w równie kiepskim stanie 🙁 Obecnie maluszki są zdrowe, pełne radości i energii. Jest jedna dziewczynka Bianka oraz dwóch chłopaków: Alex oraz Leo. Kociaki urodziły się na początku czerwca 2018 r.

 

Charakter

Historia Leo pokazuje, że warto walczyć i nie można się poddawać. W dniu zabrania maluszków z miejsca gdzie bytowały był o połowę mniejszy od swojego rodzeństwa, ważył zaledwie 250 gram, mieścił się cały w jednej ręce, taki byk malutki. Kiedy po 2 tygodniach jego waga się nie zmieniła, mimo prób odkarmiania, podawania leków i stałej opieki weterynarza, drżeliśmy zaglądając do klatki, czy mały na pewno tylko śpi… Leo się nie poddawał, także i my nie mogliśmy! Udało się! Mały zaczął jeść i rosnąć . Czarnulek jest już zdrowy, ma około 4 miesięcy, uwielbia zabawy z rodzeństwem, a jak kocha polować na wędkę z piórkami! Leoś wyrośnie na mniejszego kotka, jego futerko z czasem się wybieliło, na pewno będzie miał wyjątkowe umaszczenie. Kocurek ma wielkie serduszko, chętnie spędza czas wtulony w swoich opiekunów, okazuje to wesoło mrucząc z zadowolenia! Szukamy mu domku z innym kotem, niewychodzącego oraz z zabezpieczonym balkonem.

 

Data urodzenia: czerwiec 2018
Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
Szczepienie: NIE (niedługo będą)
Kastracja: NIE
Do domu z kotami: TAK
Do domu z psami: TAK

Do domu z dziećmi: TAK

Galeria

 

podatkuFanimani