Historia


Wydawać by się mogło, że w ośmiotygodniowym życiu nie może wydarzyć się zbyt wiele. Mała Lilka udowodniła nam jednak, że jest inaczej. Znaleziona całkiem sama, w opłakanym stanie, prosząca o pomoc pod balkonami jednego z bloków przy ulicy Mołdawskiej. Gdy wydawało się, że Mała jest już bezpieczna, że nic złego jej już więcej nie spotka pojawiło się kolejne rozczarowanie. Dom tymczasowy, który z założenia powinien ofiarować swoim Podopiecznym miłość i bezpieczne schronienie, po dwóch dniach oddał Lilkę jak zepsutą zabawkę. Z powodu kociego kataru… Mała spędziła w klatce kilka długich dni i ostatecznie trafiła do domu tymczasowego jednej z naszych wolontariuszek, w którym wytrwale oczekiwać będzie na adopcję.


Charakter


Lila to prawdziwe żywe srebro. W ciągu zaledwie jednej sekundy jest w stanie wykonać rundę honorową po całym mieszkaniu odbijając się przy okazji od wszelkich ścian i wdrapując na sam szczyt wkręconego w sufit drapaka. W tym małym ciałku kryje się niespożyta energia! No tak… Według małej Lilki sen naprawdę jest dla słabych! W całym tym życiowym pędzie małych łapek Lilce zdarza się czasami przystanąć na chwilę i zaczerpnąć ludzkich głasków. Od czasu do czasu obdaruje nawet swoją opiekunkę jednym małym buziaczkiem!

Lilka wykazuje ogromne zainteresowanie innymi kotami, na tę chwilę nie jesteśmy jednak w stanie stwierdzić czy będą jej one niezbędne do życia. Czas pokaże!

  • Wiek: 7 miesięcy
  • Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Do domu z innymi kotami: TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK

 

Na telefony w sprawie adopcji czekamy pod numerem telefonu 600 227 344

Galeria kota

podatkuFanimani