Historia kotki

Fred i Wilma urodzili się najprawdopodobniej w kwietniu 2016 roku na Łazarzu, na stercie starych mebli stojących na podwórku jednej z kamienic. Kociaki znalezione zostały przez jedną z osób współpracujących z naszą Fundacją. Ze względu na fakt, że meble miały niedługo zostać usunięte z podwórka, a kociaki zaczęły przeszkadzać sąsiadom z naprzeciwka decyzja mogła być tylko jedna – łapiemy! Takim oto sposobem Fred i Wilma trafili do naszego szpitalika, a następnie pod opiekę Fundacji.

Charakter kotki

Wilma to młoda, wysterylizowaną kotka, której urok osobisty jest nie do opisania! Jest bardzo delikatną i subtelną kocią damą, którą cechuje miękkie, czarne futerko, dłuuuuugie uszy oraz duże, zielone oczka. Obecnie żyje w sporym stadzie, ale często śpi i bawi się sama. Od wspólnych gonitw z innymi kotami woli zabawę z udziałem człowieka – lubi piórka, myszki i… nakrętki od butelek, które dosłownie skradły Wilmy serce! Zdarza się jej podkradać jedzenie, w końcu to taka kocia misja –  jednak robi to niezwykle grzecznie i kulturalnie! Wyręczy człowieka w kuchni – wyliże miseczki i talerze, a robi to tak skutecznie, że nie wiadomo czy naczynie jest umyte przez koteczkę, czy też świeżo wyjęte z szafy 🙂 Bezbłędnie korzysta z kuwety, wodę uwielbia pić z fontanny. Apetyt jej dopisuje, ale linię trzyma – jest szczupła i drobna. Chętnie prowadzi rozmowy z człowiekiem. Kiedy upoluje ukochaną zabawkę – na pewno da Tobie o tym znać, wydając zabawne odgłosy. Wilma nadaje się do domu z innymi mruczkami (nie w głowie jej szaleństwa i dzikie gonitwy, nie jest kotką dominującą), ale mogłaby być również kocią jedynaczką. Najlepszy byłby dla niej spokojny dom bez małych dzieci.

  • Data urodzenia: 2016
  • Odrobaczenie/ odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Do domu z innymi kotami: TAK
  • Do domu z psami: stosunek nieznany
  • Do domu z dziećmi: TAK
  • Miejsce pobytu: Poznań
  • Wirtualny opiekun: Karolina

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 600 227 344.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

 

Więcej zdjęć

podatkuFanimani