Historia

Historia jakich wiele: łapanka w podpoznańskiej miejscowości, w której żyło stado niekastrowanych kotów. Wśród nich on – wychudzony, zarobaczony, zapchlony…. Koty miały wrócić po okresie rekonwalescencji w miejsce bytowania, jednak chłopak pokrzyżował nam plany, gdyż bardzo pragnął kontaktu z ludźmi. Wpatrywał się w nas swoimi wielkimi, zielonymi oczyma i nas nimi hipnotyzował. Jak widzicie udało się mu 🙂 Mimo braku miejsc został z nami. Na szczęście szybko znalazł się domek tymczasowy, w którym obecnie Miaurycy przebywa i czeka na kochający dom!

Charakter

Miaurycy jest kotem, który najbardziej na świecie ceni sobie ludzkie ciepło. Gdyby mógł – spędzałby cały czas na kolanach, przytulony do ręki lub przyklejony do pleców śpiącej osoby. Potrafi też przytulać się na łyżeczkę! Niezwykle ceni drapanie, pieszczoty i czas ze swoim człowiekiem. Jest bardzo towarzyski i odważny – nie boi się innych kotów ani psów. Lubi wchodzić na najwyższe dostępne szafki i prowadzić obserwacje swojego fyrtla. Doskonale rozumie ludzkie zachowania i można powiedzieć, że ma swoje przyzwyczajenia, które ułatwiają życie zarówno jemu, jak i człowiekowi. Da się po prostu z nim dogadać i zaprzyjaźnić! Bez problemu korzysta z kuwety, nie grymasi przy jedzeniu, aczkolwiek apetyt ma za dwóch – jego miska jest opróżniana w ekspresowym tempie. Nie wybrzydza 🙂 Bardzo dzielnie znosi również podróż samochodem, czy wizyty u weterynarza. Z innymi kotami dogaduje się dobrze, ale jako jedynak również się odnajdzie. Nie przejawia agresji ani strachu przed psem, bardzo lubi wizyty innych ludzi – jest towarzyski i z chęcią wskoczy na kolana nowej cioci albo wujkowi. Nie wiadomo jak kot reaguje na dzieci.

Jest również zdrowym kotem – ma piękny garnitur zębów, nienaganną figurę i lśniące futerko. Pokochaj go a zyskasz wspaniałego przyjaciela!

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia:  ok 2015 r.
  • Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy fiv/felv: ujemne 
  • Czip: TAK
  • Do domu z innymi kotami: TAK
  • Do domu z psami: TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK 
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani