Historia

Julio, Enrique i Antonio to przeurocze trio, które w Agapowym szpitaliku znalazło się niedługo po tym, jak z pomocą osoby zgłaszającej, nasza wolontariuszka złapała je w okolicy Tulec – błąkały się po ogródkach wraz ze swoją mamą. To była kwestia czasu, aż doszłoby do tragedii. Nie mogliśmy ich tam zostawić na pastwę losu, decyzja była tylko jedna: kocięta trafiły pod skrzydła Agape. Maluszki to prawdziwe rozrabiaki – nie odmówią zabawy piłeczką, czy myszką, w kuwecie stworzyły istny plac zabaw, a gdy tylko ręka wolontariuszki pojawi się w pobliżu – załącza się im głośny traktorek, zachęcający do głasków i mizianek! Latynoskie dzieciaczki rosną jak na drożdżach. Ich mama po wykonanej kastracji i rekonwalescencji w szpitaliku wróciła na swoje tereny jako dzika kotka, zatem czas najwyższy, aby jej maluchy znalazły prawdziwy dom! Julio, Enrique i Antonio to przesłodkie kociaki, które zdecydowanie nie lubią się nudzić i zapełnią dom zabawą i miłością. Może to właśnie Ty ją odwzajemnisz?

Charakter

Antonio to uroczy tygrysek, który najchętniej biegałby po całym szpitaliku podczas dyżurów wolontariuszek. Maluch ma bardzo dużo energii, którą pożytkuje na jedzeniu i bokserskich rozgrywkach ze swoim bratem Enrique w kuwecie pełniącej rolę ringu 😉 Nasz mały Agapek uwieeeeeelbia również kontakt z człowiekiem – swoim wzrokiem rozczuli każdego, a gdy tylko wtuli się w ręce człowieka – głośno mruczy zasypiając w ramionach czy na kolanach. Antonio nie ma problemów z kuwetką, czy apetytem, a podczas wizyt u weterynarza zachowuje się jak wzorowy pacjent. Szuka domku niewychodzącego, najlepiej w dwupaku z jednym ze swoich braci lub domku, w którym jest inny młody kot chętny do wspólnych zabaw. Nie wydajemy kociaków na jedynaków.

  • Data urodzenia: maj 2019 r. 
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie:  pierwsze TAK 
  • Kastracja: NIE
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK (starszymi)
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 600 227 344.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani