Historia

Kocia mama Arizony okociła się w podpoznańskiej firmie w pewny majowy dzień.  Zatroskani pracownicy zgłosili kocią rodzinkę do nas, gdyż sami nie mogli otoczyć ich opieką. Kocia mama wychodziła na całe dnie, istniało zbyt duże ryzyko, że nie wróci i osieroci córeczki. Rodzinka trafiła do naszego szpitalika, gdzie zauroczyła wszystkich. Kilka tygodni później szczęście się do nich ponownie uśmiechnęło – wkrótce szpitalikową klatkę koteczki wymieniły na dom tymczasowy. Pozostało nam już tylko jedno marzenie, by każda z nich znalazła kochający domek stały, taki na zawsze i mimo wszystko. 

Charakter

Arizonka to prawdziwy 5-cio miesięczny tygrys! Wie czego chce i zawsze są to przytulanki oraz… pełna miska. Radości nie ma końca, gdy widzi jak ciocia wyciąga puszkę! Jest żywiołowym kociakiem, wszędzie jej dużo. Uwielbia pomagać przy zmianie pościeli oraz w rozpakowywaniu zakupów. Najbardziej jeśli w siatce znajduje się mięsko. Bez porannego przytulania i mruczenia do ucha nie wypuści cioci do pracy. Nikt nie daje słodszych buziaków w nos! Zabawa wodą z kranu też nigdy jej się nie nudzi, a blat w kuchni i okno kuchenne to najlepsze miejsce do przesiadywania. Nie trzeba bać się włamania – osiedlowy monitoring zawsze na miejscu! Lubi wspólną zabawę ze siostrą Montaną, gonitwy, przepychanki, najlepiej oczywiście w kartonie. Jest w pełni zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona, wykastrowana i zaczipowana. No i pamiętajmy też o pełnej misce!. Szuka kochającego niewychodzącego domu, w którym jest już inny młody kot lub w pakiecie z biało-szarą siostrzyczka Montaną. Nie wydajemy kociaków na jedynaków.

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia: maj 2019 r.
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani