Historia

Billy’ego los nie oszczędzał. To kot, o którym śmiało można powiedzieć, że ma kilka żyć. A to dlatego, że już kilka z nich zawaliło mu się na głowę.. Jako bezdomny, oswojony kocurek, trafił pod opiekę Fundacji. Miał nawet szczęście znaleźć dom tymczasowy – pierwsze bezpieczne miejsce od czasów ulicznej tułaczki. Dom tymczasowy po pewnym czasie zrezygnował i Billy znów musiał spakować walizki. W kolejnym domu szczęscie uśmiechnęło się do kocurka na tyle, że  postanowiono zostawić go na stałe. Co nie oznaczało jednak, że na zawsze 😞 Po około dwóch latach od adopcji, z powodu splotu nieszczęść w postaci ciężkiej choroby Billy’ego oraz zmiany życiowych planów opiekunów – kocurek wrócił znów do nas, ze szpitalika trafił do kolejnego domu tymczasowego. Aktualnie Billy wychodzi zdrowotnie na prostą. Przeszedł poważna operację korekty cewki moczowej i świetnie daje sobie radę. A my marzymy o takim prawdziwym, bezwarunkowo i mądrze kochającym domu dla tego dzielnego kawalera! Walizki spakuje w mgnieniu oka, ma już w tym doświadczenie…

Charakter

Billy to uroczy kocurek, który jest ucieleśnieniem puchatej miłości. Najbardziej zależy mu na obecności człowieka. Jest nieodłączny towarzyszem nogi – czasem bardziej przypomina psa niż kota. Uwielbia się przytulać, leżeć na swoim człowieku, być mizianym, jeszcze raz przytulać i jeszcze trochę miziania. I jest to pierwsza i najważniejsza cecha określająca Billy’ego. On nie będzie jak inne koty przesypiać nieobecności opiekuna – będzie czekał i przywita Cię w drzwiach. Po prostu jest kotem, który ogromnie pragnie bliskości człowieka. Z Billyego jest idealny towarzysz rownież do codziennych pogawędek! Poznasz całą gamę miałknięć – przy tym każde brzmi jak miałknięcie malutkiego kociaka. Co więcej? Kocurek jest dżentelmenem i kulturalnie korzysta z kuwety, prawdziwy z niego czyścioszki, skrupulatnie dba o higienę. Nie umknie Ci jego kąpiel – usłyszysz słodkie mlaskanie oznajmujące, że czas doprowadzić futerko do porządku. W obecności innych kotów jest wycofany, pewnie boi się, że nie starczy miłości dla wszystkich!. Billy chce być zawsze blisko i z pewnością będzie spał z Tobą co noc w łóżku. Wieczorem jest chętny do zabawy, o poranku gotowy do miziania. Reaguje na swoje imię i wołanie. Cóż więcej pisać – koci ideał!

Billy szuka swojego miejsca, gdzie będzie kochany na zawsze i nie doświadczy kolejnego zawodu miłosnego.

  • Data urodzenia: 2011
  • Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy fiv/felv: wkrótce
  • Czip: wkrótce 
  • Do domu z innymi kotami: raczej tak
  • Do domu z psami: raczej NIE
  • Do domu z dziećmi: NIE
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani