Historia

Zgłoszenie z pewnego lipcowego wieczora na długo pozostanie nam w pamięci – na środku wiejskiej drogi siedział maleńki, przerażony kociak. Nic dziwnego, że maluch się bał – jego oczka były całkowicie zaatakowane przez zaawansowany koci katar. Dobra dusza, która go znalazła, nie pozostała obojętna na los tego 6-tygodniowego maleństwa i po konsultacji z nami pognała do całodobowej kliniki. Po usunięciu pokładów ropy z oczek okazało się, że tylko jedno można będzie uratować, ogólny stan kociaka był ciężki. Rudasek trafił do naszego fundacyjnego Szpitalika, wolontariuszki podawały maluszkowi niezliczone ilości kropel, dogrzewały termoforami i pilnie obserwowały stan zdrowia malca, dzięki czemu Chilli zwalczył zaawansowany koci katar. Maluszka czeka wkrótce zabieg enakulacji oka zniszczonego, jednak już teraz rozgląda się za odpowiedzialnym, kochającym domkiem.

Charakter

Chili jak każdy mały kociak jest pełen energii. Cały dzień może spędzić na zabawach z kocimi koleszkami i pluszowymi myszkami. Jego ulubione zajęcia to: podgryzanie innych kotów po uszach, jedzenie, mycie się, jedzenie, bawienie się piłeczką, jedzenie, przytulanie.. I jedzenie. Uwielbia szeleszczace zabawki, ale jeszcze bardziej lubi gdy bierze się go na ręce – mruczy wtedy jak stado szerszeni i daje buziaczki! Kociak ani przez chwilę się nie nudzi i ciągle jest w ruchu, ale nie jest mocno absorbujący. Potrafi sam sobie animować zabawy z piłeczką albo bawić się w zapasy z innymi kotami. Wieczory jednak Chili spędza przytulny do człowieka. Lubi spać na łóżku lub w jego okolicach i zawsze się cieszy kiedy człowiek wychodzi zwycięsko z walki z żywiołem wody pod prysznicem (Chili przeżywa obecnie fascynację wodą). Jest bardzo kontaktowy i towarzyski dlatego powinien trafić do domu, w którym jest już przynajmniej jeden kot. Jego urok jest ogromny, a serducho jeszcze większe. Jego nowy opiekun będzie wielkim szczęściarzem, gdyż Chilli jest wyjątkowy! Pokochaj go, warto!

 

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

 • Data urodzenia: czerwiec 2019 r.
 • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
 • Szczepienie: TAK
 • Kastracja: TAK
 • Testy fiv/felv: ujemne 
 • Czip: TAK
 • Do domu z kotami: TAK
 • Do domu z psami: raczej TAK
 • Do domu z dziećmi: raczej TAK
 • Miejsce pobytu: Poznań
 • Wirtualny opiekun: Pani Paulina

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Related Articles
podatkuFanimani