Historia

Zgłoszenie z pewnego lipcowego wieczora na długo pozostanie nam w pamięci – na środku wiejskiej drogi siedział maleńki, przerażony kociak. Nic dziwnego, że maluch się bał – jego oczka były całkowicie zaatakowane przez zaawansowany koci katar. Dobra dusza, która go znalazła, nie pozostała obojętna na los tego 6-tygodniowego maleństwa i po konsultacji z nami pognała do całodobowej kliniki. Po usunięciu pokładów ropy z oczek okazało się, że tylko jedno można będzie uratować, ogólny stan kociaka był ciężki. Rudasek trafił do naszego fundacyjnego Szpitalika, wolontariuszki podawały maluszkowi niezliczone ilości kropel, dogrzewały termoforami i pilnie obserwowały stan zdrowia malca, dzięki czemu Chilli zwalczył zaawansowany koci katar. Maluszka czeka wkrótce zabieg enakulacji oka zniszczonego, jednak już teraz rozgląda się za odpowiedzialnym, kochającym domkiem.

Charakter

Chilli to prawdziwy wojownik, który ani przez chwilę się nie poddawał nawet kiedy bardzo bolał go brzuszek i paliły odparzone łapki. W całym fundacyjnym szpitaliku jest obecnie najmniejszym pacjentem, a jednocześnie największym krzykaczem, który milknie dopiero kiedy wtuli się w człowieka. Miauczenie zamienia wtedy na mruczący traktorek. Uwielbia rozdawać kocie całuski i bawić się, najchętniej piłeczkami, które radośnie atakuje, zerkając ciągle w stronę człowieka, jak gdyby chciał zachęcić go do wspólnej zabawy. Jego urok jest ogromny, a serducho jeszcze większe. Jego nowy opiekun będzie wielkim szczęściarzem, gdyż Chilli jest wyjątkowy! Pokochaj go, warto! 

  • Data urodzenia: czerwiec 2019 r.
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: NIE
  • Kastracja: NIE
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK
  • Miejsce pobytu: Poznań
  • Wirtualny opiekun: Pani Paulina

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Related Articles
podatkuFanimani