Historia

Jaka jest historia koteczki? Przeczytajcie relacje jej tymczasowej opiekunki: „Czarna Kluska została znaleziona w nocy na środku jezdni. Gdyby nie bystre oko koleżanki, pewnie już byłaby kolejną rozjechaną plamą na asfalcie. Ktoś ją potrącił i pojechał dalej. Kluska oberwała w głowę, oszołomiona nie mogła wstać. Gdy koleżanka ją dostrzegła, podbiegła do mnie ze łzami w oczach i za chwilę jechałam na sygnale do całodobowej kliniki. Koteczka miała dużo szczęścia, nie była zbyt poturbowana. Doszla do siebie tak szybko jak tylko młode kociaki potrafią i teraz już szaleje w domu całkiem zdrowa :)” 

Charakter 

Czarna Kluska jest bardzo odważną koteczką i stara się zachowywać na starszą niż jest. Nie zawsze jej to wychodzi, zwłaszcza, jak dostrzeże zabawkę w pobliżu 🙂 Zamienia się wtedy w kociaka, którym jest i fruwa jak szalona po domu za swoją wędką. Kluska ma swój charakter, jest bystrą kotką. Wie dobrze, kiedy człowiek już otworzył oczy, a kiedy jeszcze śpi twardo. Upewnia się kładąc łapkę na twarzy śpiącego 🙂 Uważnie bada otoczenie i odważnie wskakuje do każdej otwartej szafki, nawet, jeśli wcześniej nie widziała jej wnętrza. Równocześnie jest na tyle mądra, żeby nie pakować się do pralki czy zmywarki. Z wyglądu jest szczupłą kotką, je więcej tylko jeśli danego dnia bardzo dużo biegała za zabawkami. Ma niesamowicie długie wąsy jak na takiego wąskiego kociaka 🙂 W dodatku całe czarne. Ma przepiękne oczy smoka! Kluska jest towarzyszem ciekawym i ciekawskim. Zawsze wetknie nosek w Twoje sprawy, postara się wykopać coś spod dywanu, sama znajduje sobie zabawki w domu (a zarazem bardzo wdzięcznie bawi się wszystkim, co dostała). Z bardzo kociego zachowania można wnioskować, że nie pogardziłaby kocim towarzyszem zabaw, najlepiej młodym kociakiem. Równocześnie skrzętnie podzieliła role w swoim psio-ludzkim stadzie, zatem jedna osoba jest od obsługi miski i kuwety oraz porannego miziania, druga jest osobistym grzejnikiem i obrońcą przed psem. Jest w tym podziale zabawnie konsekwentna 😀 Kluska mieszka  właśnie teraz z dużym psem. Po raz kolejny potwierdza swoją odwagę i bystrość, bo choć potrafi psa przegonić, to wie, że pies jest większy i trzyma wobec niego respekt. Dlatego zawsze rozbraja opiekunów, jak bez pardonu wcina się psu do miski z jedzeniem 😀 Ona nie da się pominąć. Więc nie pomijaj jej i Ty i przyjrzyj się czarnemu diamentowi!

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia: październik  2019 r.
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: do zrobienia 
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK 
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani