Historia

Dakota ma historię jak wiele innych kocich mam. W zaawansowanej ciąży zaczęła szukać pomocy oraz bezpiecznego miejsca, w którym mogła urodzić. Koteczka dotarła na teren pewnej firmy i tam urodziła dwa maleństwa. Zatroskani pracownicy zgłosili kocią rodzinkę do nas, gdyż sami nie mogli otoczyć ich opieką. Kocia mama wychodziła na całe dnie, istniało zbyt duże ryzyko, że nie wróci i osieroci córeczki. Rodzinka trafiła do naszego szpitalika,  Dakota już po chwili zauroczyła wszystkich swoją osobowością. Szczęście się do nich ponownie uśmiechnęło – wkrótce szpitalikową klatkę wymieniła na dom tymczasowy. Pozostało jej już tylko jedno marzenie, by znaleźć kochający domek stały, taki na zawsze i mimo wszystko. 

Charakter

Dakota to cudowny miziak. Jeśli szukasz spokojnego, młodego i ułożonego kotka o przepięknych oczach – to będzie świetny wybór. Jej hobby to przede wszystkim spanie i jedzenie. Oczka powiększają jej się jak u kota ze Shreka w momencie gdy widzi kurczaka. Jej rudawe umaszczenie i głębia zielonych oczu powoduje, że jest bardzo wyjątkowa. Gdy ciocia szykuje jej jedzonko grucha jak gołąbek. Przy zabawie wędką nie ma sobie mocnych! Błyskawicznie się porusza. Ulubionym miejscem do przesiadywania jest poduszka na balkonie lub fotel, w tych miejscach zawsze się ją znajdzie. Ta delikatna koteczka wszystko oddałaby za przytulaski, pieszczoty i oczywiście pełną miskę… Gdy ręka człowieka zbliża się do jej główki lub brzuszka – traktorek jej się nie wyłącza.  W domu jest bezproblemowa, nie robi bałaganu. W nocy najwygodniej jej na poduszce obok głowy człowieka. Jest w pełni zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona, wykastrowana i zaczipowana. Jedyne czego jej brakuje do szczęścia to kochający dom i odrobina zainteresowania.

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia: ok 2017 r.
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK (starszymi)
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani