Historia

Eliasz w przeszłości wiódł życie kocurka, który chodził własnymi ścieżkami, kiedy chciał, bez ingerencji człowieka, czyli tak, jak według wielu osób powinno wyglądać życie szczęśliwego kota wychodzącego. Niestety rzeczywistość często weryfikuje tę optymistyczną teorię i chłopak pewnego dnia do domu nie wrócił. Po trzech dniach, resztkami sił, doczołgał się pod drzwi, spod których „opiekunowie” zawieźli go do weterynarza i poprosili o eutanazję. Na szczęście pracownicy kliniki nie zgodzili się z ich decyzją i zwrócili się do nas z prośbą o pomoc. Uszkodzonej łapki niestety nie udało się uratować, jednak Eliaszek świetnie radzi sobie na trzech pozostałych. Wrócił już do pełni sił i z nadzieją wypatruje nowego domku!

Charakter 

Eliasz to niezwykle bystry kot. Sprytny i uroczy. Brak tylniej łapki i bardzo długi ogon nadają mu niecodzienny wygląd. Eliasz, zwany również Demonem, to idealny kandydat na kociego towarzysza prawdziwej wiedźmy lub wiedźmina. Nie straszne mu psy 10 razy większe od niego, autonomiczne odkurzacze uruchamia własnołapnie, celnie pacnie rybkę na ekranie smartfona. Jest wspaniałym kocim Houdinim, który bez pomocy wychodzi z klatki zamkniętej na dwie zasuwy. Pomrukiem ostrzega przed trąceniem go, gdy odwiedzasz go w ciemnym pokoju – po prostu daje znak, że nie widać go w ciemności. Jak na kota o trzech łapach jest bardzo silny. Uważa jednak, by nie zrobić krzywdy opiekunowi. Ze wszystkich rzeczy jakie mógł wygrzebać z koszyka z narzędziami, wybrał sobie nowy, grzechoczący, puchaty wałeczek do malowania. Idealna zabawka którą czasem sam się pobawi. Jeśli potrzebujesz inteligentnego partnera, który obejrzy z tobą telewizję, pomruczy do ciebie o smaku jedzenia z puszki i na przywitanie się połasi, to Demon jest chodzącym ideałem!

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia: czerwiec 2016 r.
  • Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: pierwsze TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy fiv/felv: ujemne 
  • Czip: TAK
  • Do domu z innymi kotami: TAK
  • Do domu z psami: TAK
  • Do domu z dziećmi: TAK (ze starszymi)
  • Miejsce pobytu: Swarzędz

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani