Historia

Julio, Enrique i Antonio to przeurocze trio, które w Agapowym szpitaliku znalazło się niedługo po tym, jak z pomocą osoby zgłaszającej, nasza wolontariuszka złapała je w okolicy Tulec – błąkały się po ogródkach wraz ze swoją mamą. To była kwestia czasu, aż doszłoby do tragedii. Nie mogliśmy ich tam zostawić na pastwę losu, decyzja była tylko jedna: kocięta trafiły pod skrzydła Agape. Maluszki to prawdziwe rozrabiaki – nie odmówią zabawy piłeczką, czy myszką, w kuwecie stworzyły istny plac zabaw, a gdy tylko ręka wolontariuszki pojawi się w pobliżu – załącza się im głośny traktorek, zachęcający do głasków i mizianek! Latynoskie dzieciaczki rosną jak na drożdżach. Ich mama po wykonanej kastracji i rekonwalescencji w szpitaliku wróciła na swoje tereny jako dzika kotka, zatem czas najwyższy, aby jej maluchy znalazły prawdziwy dom! Julio, Enrique i Antonio to przesłodkie kociaki, które zdecydowanie nie lubią się nudzić i zapełnią dom zabawą i miłością. Może to właśnie Ty ją odwzajemnisz?

Charakter

Enrique to spokojny kociak, który jest niesamowicie proludzki. Kocurek uwielbia się wtulać w ręce wolontariuszek podczas dyżurów, a dni spędza na zabawie z kocimi kumplami w Kotulni, bądź poobiedniej drzemce na kanapie. Enrique mimo spokojnej natury nie odmawia szalonej zabawy piłeczką bądź myszką z resztą kociaków, a gdy tylko znajdzie się na rękach Cioci, załącza mu się głośny traktorek 🙂 Nowa Rodzina kocurka musi zaopatrzyć się w szufladę z zapasem zabawek z piórkami – jak upoluje swoją zdobycz, nie ma szans by ją oddał, naprawdę je uwielbia 😀 Szuka domku niewychodzącego, najchętniej w dwupaku z bratem Julio lub domku, w którym jest inny kot chętny do wspólnych zabaw. Kuwetę ma opanowaną na piątkę z plusem, a miseczki wylizuje aż lśnią czystością. Przyjdź poznać Enrique i zakochaj się w jego hipnotyzujących zielonych oczach 🙂 

Agapek przebywa w fundacyjnej Kotulni, która nigdy nie będzie prawdziwym domem. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia: maj 2019 r. 
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK (starszymi)
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani