Historia

Fred i Wilma urodzili się najprawdopodobniej w kwietniu 2016 roku na Łazarzu, na stercie starych mebli stojących na podwórku jednej z kamienic. Kociaki znalezione zostały przez jedną z osób współpracujących z naszą Fundacją. Ze względu na fakt, że meble miały niedługo zostać usunięte z podwórka, a kociaki zaczęły przeszkadzać sąsiadom z naprzeciwka decyzja mogła być tylko jedna – łapiemy! Takim oto sposobem Fred i Wilma trafili do naszego szpitalika, a następnie pod opiekę Fundacji.

Charakter

Fred jest młodym, wykastrowanym kocurkiem. Urodziła go bezdomna, dzika kotka i wraz z siostrą Wilmą trafił pod opiekę Fundacji jako ok. 2-miesięczny kociak. Po okresie kwarantanny w szpitaliku trafił do domu tymczasowego. Aktualnie Fred mieszka wraz z siostrą oraz szóstką kotów rezydentów. Fred korzysta bezbłędnie z kuwety, wodę bardzo lubi pić z fontanny, na brak apetytu nigdy nie narzeka 🙂 Czas najchętniej spędza na kocich zapasach lub szalonych gonitwach za wędką. Uwielbia myszki z kocimiętką lub z kocim przysmaczkiem – to dla niego wieeeelka przyjemność. Noce przesypia grzecznie, a z rana domaga się porcji pieszczot oraz… śniadanka oczywiście! Wielką frajdą jest dla niego balkon i możliwość obserwacji otoczenia. Latem chętnie siedzi na nim cały dzień  – patrzy na ludzi i ptaki, oddycha świeżym powietrzem, opala się na słonku i rozmyśla o swoim życiu na pluszowej wieży, z której jest najlepszy widok na dzielnice. Nie znamy jego stosunku do psów oraz do dzieci. Szukamy dla Freda domu z mniejszą ilością kotów, bowiem zbyt duże stado uruchamia w nim potrzebę dominacji. Idealny byłby dom z jednym młodym mruczkiem, który byłby chętny do wspólnych zabaw z kocurkiem.

  • Data urodzenia: 2016
  • Odrobaczenie/odpchlenie : TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: TAK
  • Do domu z innymi kotami: TAK
  • Do domu z psami: stosunek nieznany
  • Do domu z dziećmi: TAK
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani