Historia

Historia całej trójki nie różni się mocno od historii innych fundacyjnych kotów, która prawie zawsze zaczyna się tak samo. Kocia ekipa została zabrana z wiejskiego gospodarstwa w Rogoźnie. Jak wiadomo wieś, czyli kot ma mieszkać w stodole, polować na myszy i od czasu do czasu dostanie jakieś resztki z obiadu… Małe kociaki zawsze cieszą oko, mimo że na tamtym terenie nie ma dzieci, to koty służyły za zabawki, jeśli jakiś zniknął, nie było straty, urodzą się kolejne, może ładniejsze. Grażynka, matka Sashy i Zołzy, była tak chuda, że nie miała nawet czym karmić kociąt. Kociaki również nie były w dobrej formie, szorstkie polepione futro, zaklejone przerażone oczy, katar i robaki. Na szczęście każdy koszmar kiedyś się kończy, cała trójka oczekuje swojego człowieka w domu tymczasowym w Poznaniu.

Charakter

Grażynka to cudowna około roczna kotka! Nie można się od niej oderwać – to kot który kocha, a kocha naprawdę mocno.  Załatwia się ładnie do kuwety, nie wykazuje żadnej agresji, jest spokojna i grzeczna. Startu w życiu nie miała łatwego, była zwykłym wiejskim pchlarzem rozpłodowym, nic nie wartym workiem kości i futra… Nikt o nią nie dbał, nikt się nie interesował, jak miała szczęście to dostawała resztki z obiadu i mleko. Nikogo nie obchodził jej stan zdrowia, liczyły się tylko urocze kociaki które urodziła. Mimo złego traktowania nie przestała ufać ludziom, jest kochanym kotem i świetnie odnajdzie się w domu gdzie coś się dzieje. Nie jest strachliwa, wszystkie ręce muszą być skierowane na nią, doskonale zdaje sobie sprawę że człowiek jest od miziania oraz karmienia, i wie jak to wykorzystać! Pomijając wieczne plątanie się pod nogami (które można jej wybaczyć) jest kotem idealnym, zwłaszcza dla osób które pragną towarzysza na całe dnie. Nie tylko brać i kochać już do końca!

 

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia: 2018
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: NIE
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip:TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami:TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani