Historia

Historia tej kociej rodzinki jest wyjątkowo smutna… Otrzymaliśmy informacje o kotce wraz z czterema maluszkami, które znikąd pojawiły się we wrześniu na pewnym ogrodzie w Międzychodzie. Po zobaczeniu filmu łzy cisnęły się na oczy, dawno nie widzieliśmy takiej kociej tragedii. Rodzinka została porzucona niczym stare meble, tak po prostu skazana na łaskę lub niełaskę losu. Maluchy nie wyglądają źle, niestety stan ich mamy był naprawdę kiepski. Zamiast tylnej łapki wystaje kikut, przednia kończyna zaś jest całkowicie zdeformowana. Do tego koteczka w momencie zabrania była wychudzona, mocno zakatarzona, a z oczu lała jej  się ropa… Całe szczęście osoba, która je zauważyła nie przeszła obok nich obojętnie i zaczęła szukać dla mruczków opieki. Kolejka przyjęć zawsze jest spora, nie mogliśmy im jednak odmówić pomocy – noce były coraz chłodniejsze, kotka nie znała terenu, a brak dwóch łapek uniemożliwiały jej jakąkolwiek obronę czy zdobycie pokarmu. Kocia rodzinka trafiła do naszego Szpitalika do klatki i oczekuje w niej na dom stały lub choćby tymczasowy.

Charakter

Harris to bardzo urokliwy kociak 🙂 Jego słodki rudy nosek rozbraja wszystkich! Kocurek jest mniejszy od swojego brata Fergusa, jednak nie daje sobie wejść na głowę – w przepychankach są sobie równi! Harris to mały, pełen energii oraz miłości do ludzi kocurek, który uwielbia pieszczoty o które potrafi się upomnieć 🙂 Rewelacyjnie dogaduje się z innymi kotami, przyzwoicie korzysta z kuwety, a ulubiona zabawa to gonitwy z bratem, ganianie za piłeczką z dzwoneczkiem oraz oczywiście piórka! Jak to kociak ma spory apetyt, podczas wizyt u weterynarza jest bezproblemowy. Harris poleca się do adopcji z Fergusem lub z innym kociakiem lub na dokocenie (tzn. do domu, w którym mieszka już inny kot). 

 

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia:  sierpień 2019 r.
  • Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy fiv/felv: ujemne 
  • Czip: TAK
  • Do domu z innymi kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK 
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK (ze starszymi) 
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani