Historia

Otrzymaliśmy błagalną prośbę o pomoc – kocia mama z czwórką dzieci bytująca na bruku bez żadnego schronienia. Jeden maluch został rozjechany na ulicy, drugi zagryziony przez psa… Kotka walczyła o nie zaciekle, niestety nie podołała trudom zrzuconym na jej barki. Dobra Dusza szukała dla nich pilnie ratunku, całe szczęście zwolniła nam się klatka. Lidzia, Jacuś i Wojtuś trafili do naszego Szpitalika, jeden z kociaków był w tragicznym stanie i mimo walki nie dał rady 🙁 Jacuś na pierwszy rzut oka wyglądał dobrze, jednak wcale tak nie było: gorączka, zatwardzenie, mocny stan zapalny, pakiet pcheł i świerzbu… 

Charakter

Malec jest małą, wesołą i puchatą kulką, na szczęście już całkowicie zdrową  🙂 Z malca jest naprawdę ogromny miziak! Gdy bierzesz go w ramiona, rozpływa się jak masełko i mruczy jak stado żubrów w puszczy. Na początku bywa trochę nieśmiały, po kilku chwilach jednak jego kocięca ciekawość wygrywa i wyrusza na poznawanie nowego świata. Czasem potrafi  się wystraszyć nieznanych dźwięków (prysznic, wywietrznik), ale uczy się, że są niegroźne i odkurzacz wcale nie jest potworem 😉  Ma niespożyte pokłady energii, biega z prędkością światła, skacze na coraz wyższe konstrukcje. Po wygłupach zawsze przychodzi czas na drzemkę, krótka regeneracja sił i znów można ruszyć w wir zabawy. Jacuś jest gadatliwy i o każdej swojej potrzebie mówi głośno co by od Cioci chciał. Bardzo szybko się uczy i nie ma problemów z trafianiem do kuwety. Przepada za towarzystwem zarówno ludzkim, jak i zwierzęcym, ale gdy inni potrzebują chwili dla siebie, Jacusiowi nie brakuje pomysłów na zabawę „solo”. Będzie doskonałym towarzyszem zarówno do zabaw, jak i popołudniowych drzemek! Szuka domku jedynie niewychodzącego!

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia:  sierpień 2019 r.
  • Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
  • Szczepienie:  TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy fiv/felv: ujemne 
  • Czip: TAK
  • Do domu z innymi kotami: TAK
  • Do domu z psami: TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani