Historia

Majster, Monter, Taker i Śrubka to cztery kolejne kocie dzieci, które przyjęliśmy pod skrzydła Agape. Skąd te budowlane imiona? Otóż kotka okociła się w magazynie między paletami w znanym każdemu sklepie Leroy Merlin. Jak możecie sobie wyobrazić, miejsce to było dla nich skrajnie niebezpieczne – wokół pędzące wózki widłowe, ciężkie pudła, który mogły je przygnieść. Ich mama niestety przepadła. Mimo zakocenia nie mogliśmy odmówić pomocy. Początki były trudne – wolontariuszki karmiły je strzykawką, później z ręki, ogrzewały termoforami, niestety z ich zdrowiem nie było najlepiej. Na szczęście mamy to już za sobą. Maluchy są zdrowe i gotowe do adopcji. 

Charakter

Taker to dostojne czarne jak noc kociątko. Niedawno ze szpitalikowej klatki przeprowadził się wraz z siostrą Śrubką do domu tymczasowego, w którym bardzo szybko się zaadaptowały. Praktycznie cały czas spędzają razem, głównie wygłupiając się, bawiąc się pluszowymi myszkami oraz szalejąc po drapakach. Bardzo lgną do człowieka, najchętniej nie opuszczały by go na krok. Apetyt im dopisuje, chętnie jedzą również surowe mięso (ze skrzydełkiem z kurczaka rozprawiają się lepiej niż niejedna pirania). Taker czasem bywa nieśmiały, jednak za Śrubką biega łapka w łapkę i sprawdza wspólnie z nią każdy zakamarek oraz nowe zabawki. Kociaki bezbłędnie kuwetkują, wspólnie się myją oraz śpią. Taker kocha przytulanki, w nocy śpi w nogach ogrzewając stopy Cioci. Gdy nie są zajęte sobą, zdecydowanie będą zajęte Tobą, namiętnie barankują i proszą o chwile uwagi. Żaden laptop czy telewizor nie ma szans wygrać walki o Twoją uwagę! Kocurek poleca się do domu niewychodzącego, w którym jest inny młody kot skory do zabaw,  spełnieniem marzeń byłby adopcja z jego siostrą Śrubką. 

 

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia: 25.04.2019 r..
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani