Majka była dziko żyjącą koteczką, została odlowiona na kastrację i tak u nas została. Podczas rekonwalescencji Majka przekonała się do ludzi, a z racji ostrego zapalenia dziąseł musiała mieć usunięte wszystkie zęby więc nie poradziła by sobie na ulicy. Dodatkowo okazało się, że ma dodatni wynik testu na FIV co całkowicie wyklucza wypuszczenie takiego kota na dwór. Maja trafiła więc do domu tymczasowego, w którym się bardzo dobrze odnalazła. Mieszka w nim z trzema psami, których w ogóle się nie boi – śpi na ich legowiskach, zjada z nimi posiłki, a czasem bawi się ich ogonami. Taka jest odważna! Koteczka bywa jeszcze nieśmiała w kontakcie z obcymi ludźmi i potrzebuje czasu by zaufać, jednak kiedy to się stanie chętnie przychodzi na zabawy i głaskanie. Ulubionym momentem naszego pingwinka jest… otwieranie puszeczki – musimy przyznać że jest z niej mały łakomczuszek. Majka to kocia indywidualistka, jest bardzo grzeczna nie sprawia żadnych problemów. Nie jest to typowy nakolankowy kotek jednak również zasługuje na kochający dom, prawda? Brak uzębienia nie stanowi dla niej żadnego kłopotu, bez problemu zjada mokrą karmę. Co kryje się pod hasłem fiv? Jest to wirus nabytego niedoboru immunologicznego kotów. Koty z tą chorobą funkcjonują całkowicie normalnie, trzeba tylko pamiętać o corocznych profilaktycznych badaniach co dotyczy przecież także zdrowych kotów. Majeczka rozgląda się za domkiem, w którym będzie mogła spokojnie wylegiwać się w łóżku lub przy kominku/kaloryferze, nie potrzeba jej wiele do szczęścia 🙂 Może to właśnie ciebie szuka? 

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia: 2017
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: wkrótce 
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: dodatnie
  • Czip: wkrótce 
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK (starszymi )
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani