Historia

Kocia mama Montany okociła się w podpoznańskiej firmie w pewny majowy dzień. Zatroskani pracownicy zgłosili kocią rodzinkę do nas, gdyż sami nie mogli otoczyć ich opieką. Kocia mama wychodziła na całe dnie, istniało zbyt duże ryzyko, że nie wróci i osieroci córeczki. Rodzinka trafiła do naszego szpitalika, gdzie zauroczyła wszystkich. Kilka tygodni później szczęście się do nich ponownie uśmiechnęło – wkrótce szpitalikową klatkę koteczki wymieniły na dom tymczasowy. Pozostało nam już tylko jedno marzenie, by każda z nich znalazła kochający domek stały, taki na zawsze i mimo wszystko. 

Charakter

Montana w swoim domku tymczasowym nazywana jest Dziamdziakiem. To super kotka z przesłodkim pyszczkiem i ogromnymi oczkami wpatrującymi się głęboko w oczy cioci jak je. Jest lekko niezdarna ale przy tym niesamowicie zabawna, człowiek po paru minutach zabaw z nią jest już zakochany! Apetytu jej nie brakuje, jedząc często pomrukuje sama do siebie. Skacze wyżej niż niejedna żaba! A gdy w domu pojawi się mucha – długo latać nie będzie.  Woda w kranie to najlepsza zabawa, tylko trzeba uważać, bo lubi chlapać w oczy! Prysznic opanowany do perfekcji, najlepiej jak jest wilgotny, można się ślizgać! Wieczorami ciocia nie musi oglądać telewizji, zapasy Montany z siostrą i mamą zapewniają wystarczające emocje. Jest małym Spidermanem, wspinaczka po kratce na balkonie opanowana do perfekcji. Ma niespotykane umaszczenie, gdzieniegdzie wychodzi jej ruda sierść, co sprawia, że wygląda zjawiskowo. Za pełną miskę odwdzięcza się najsłodszymi barankami i buziakami. Wystarczy parę razy ją pogłaskać, żeby pochwaliła się pięknym białym brzuszkiem i głośnym mruczeniem. Jest odrobaczona, zaszczepiona, wykastrowana i zaczipowana. Zdrowie ma bez szwanku więc jedyne czego jej brakuje to kochający domek najlepiej z siostrą Arizoną, jednak nie jest to konieczny wymóg. 

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia: maj 2019 r.
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani