Historia 

Simba, Nala, Kovu oraz Kiara to małe lwiątka, które wraz z kocią mamą Sarabi trafiły do nas kiedy ledwo co otworzyły oczka. Malutkie, puszyste kulki pierwsze tygodnie swojego życia spędzały wtulone w futerko swojej mamy. Miały ogromne szczęście – gdyby nie trafiły pod nasze skrzydła skończyłyby na ulicy. Obecnie są już odchowanymi, rozbrykanymi kociakami, które rozglądają się za swoimi domkami.

Charakter

Nala to drobna i wyjątkowa kotka, a gdy zaufa człowiekowi, to jest również niesamowitym pieszczochem! Trzeba tylko podchodzić do niej delikatnie i spokojnie, starać się nie wykonywać gwałtownych ruchów – dlatego raczej nie nadaje się do domu z dziećmi. Z początku może wydawać się strachliwa, ale jest po prostu delikatna i bardzo wrażliwa na dźwięki i ruchy, których nie zna. Gdy poświęci się jej trochę uwagi, pokazując i wprowadzając różne odgłosy, aktywności i przedmioty – czuje się bezpieczniej i wykazuje duże zainteresowanie poznawaniem kolejnych. Wystarczyło porozmawiać z nią o gotowaniu przy kuchni, przedstawić różne zapachy i odgłosy, a mała zaczęła być bardziej odważna od braciszka Simby nawet w obliczu tak strasznego z początku blendera. Szybko nauczyła się, że gdy ciocia gotuje, to zamiast wchodzić na stół, lepiej jest grzecznie jak aniołek siedzieć na krzesełku i obserwować – ciocia wtedy daje do powąchania coś nowego albo koci smaczek do zjedzenia – o wtedy to naprawdę warto! Okazuje się być pionierką w zdobywaniu szczytów czy eksplorowaniu nowych miejsc. W zabawach często ustępuje drugiemu, ale swojej miski nie odda, a nawet chętnie zajmie się obiadkiem kogoś obok 🙂 Uwielbia gonić za piórkami, które z dumą  nosi w pyszczku po całym domu. Obecnie przebywa w domu tymczasowym z braciszkiem Simbą, który jest dla niej wsparciem (i lepszym towarzyszem niż człowiek). Najlepsza byłaby adopcja w dwupaku, koniecznie do domku niewychodzącego. Nalka jest naprawdę bezproblemowa, a jej urok szybko skrada serce. Przyjdź ją spotkać i przekonaj się sam 🙂

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia: 28.04.2019 r. 
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK (starszymi)
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani