Historia

Oreo, Pesto i Nori to trzy kociaki, do których los uśmiechnął się w grudniu 2018 roku. Znalezione przez Dobrą Duszą na ulicy, która zgłosiła je nam: chore, zapchlone, zziębnięte, skulone ze strachu. Na szczęście mieliśmy wtedy miejsce i maluchy trafiły do jednego z naszych domów tymczasowych. Mruczki ponownie zgarnęły szczęśliwy los i po dwóch miesiącach znalazły już domki stałe. Bardzo się cieszyliśmy, gdyż Pesto i Oreo poszły wspólnie do adopcji. Na tym jednak ich wesoła historia się kończy. Pod koniec sierpnia 2019 r. otrzymaliśmy sygnały, iż źle się dzieje z koteczką – inne koty ją zastraszały, biedna chowała się całymi dniami pod kanapą, była przez nie dosłownie sterroryzowana. Powód? Orełko jest delikatną koteczką, przestrzeń została mocno ograniczona, a socjalizacja z izolacją mimo naszych próśb nie została przeprowadzona. Z racji zażyłości z bratem wrócili do nas oboje. 

Charakter

Oreo jest przesłodkim kotem kochającym czułości, uwielbia wtulać się w człowieka i wesołym miaukiem zabiega o jego uwagę. Koteczka bardzo lubi zabawki z kocimiętką, jak również szalone gonitwy za piórkami. Po powrocie do domu tymczasowego z przerażonego kota szybko przemieniła się w kociaka jakiego pamiętaliśmy. Oreo dzień spędza spiąć przytulona ze swoim bratem, ciekawie obserwując co się dzieje za oknem oraz towarzysząc opiekunom w codziennych czynnościach. Czarnulka okazuje swoją miłość człowiekowi przytulając się do niego, nadstawiając brzuszek do miziania oraz… liżąc ręce 🙂 Orełko szuka domku niewychodzącego, koniecznie ze swoim bratem Pesto!

  • Data urodzenia: wrzesień 2018 r.
  • Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy fiv/felv: ujemne 
  • Czip: NIE
  • Do domu z innymi kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK (tylko ze starszymi) 
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

 

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani