Historia

Pestka to kolejna kocia bida zgłoszona interwencyjnie. Pod wskazanym adresem ujrzeliśmy nie kota, a prawdziwy szkielet, koteczka ledwo stała na łapkach, ważyła zaledwie 1,6 kg i można było jej policzyć każdą kosteczkę… Jak długo się błąkała? Tego nie wiemy, jesteśmy za to pewni, że Pestka nie przeżyłaby kolejnych dni, ratunek przyszedł w ostatniej chwili. Kotka spędziła trochę czasu w klinice, a następnie dochodziła do zdrowia w naszym fundacyjnym szpitaliku. Okazała się być niezwykle przyjazną kocicą, spragnioną kontaktu z człowiekiem. Co robił całkowicie oswojony kot na ulicy? Opcje są dwie: zgubiła się lub ktoś ją porzucił. Na szczęście to już przeszłość, teraz już jest zdrowa, bezpieczna i rozgląda się za kochającym domem, który jej nigdy nie skrzywdzi. 

 

Charakter

Brakuje Ci przytulania lub wciągających rozmów? Adoptuj Pestkę! Pestka to kotka o egzotycznej urodzie oraz pięknych bursztynowych, hipnotyzujących oczach. Oprócz bycia pięknością jest również świetnym rozmówcą. Uroczo przypomni Ci, że jest jej pora karmienia, opowie co u niej słychać po całym dniu rozłąki, pocieszy Cię kiedy nie będziesz mieć humoru. Gwarantujemy, towarzyszka z niej idealna! Pestka to także mistrz akrobacji przy zabawie sznurkiem, dodatkowo ma niezwykłe umiejętności przy łapaniu owadów. Po wysiłku mała udaje się na swoje włości – doskonale wie, że na regenerację sił najlepiej sprawdza się wylegiwanie w łóżku. Pestka należy do spokojnych kotów, które uwielbiają kizianie po brodzie (po brzuszku też nie pogardzi). Jest miłą i troskliwą kotką, która mimo ciężkich przeżyć ufa ludziom. Lubi kontakt z innymi mruczkami, bezbłędnie korzysta z kuwety, a co do apetytu to nie ma dnia, kiedy by zostawiła cokolwiek w miseczce. Mała szuka domu niewychodzącego, w którym są inne koty. Pokochaj Pestkę, naprawdę warto!

  • Data urodzenia: 2017 r.
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK (starszymi)
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

 

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani