Historia

W pewne sobotnie popołudnie otrzymaliśmy zgłoszenie: „małe przerażone koty, chowają się w kratce ściekowej pod budynkiem na ul. Gnieźniejskiej” – pomożecie? Nie mogliśmy odmówić pomocy. Cztery malutkie pchełki chowały się w ciemnej i zimnej piwnicy w stercie desek, wokół pełno trutki, a z pomieszczenia było wyjście okienkiem tuż na ruchliwą ulicę. Kocią rodzinkę udało się zabezpieczyć, kociaki na początku były bardzo wystraszone jednak z każdym dniem coraz bardziej przekonywały się do swojej Opiekunki. Rodzeństwo otrzymało owocowe imiona: Porzeczka, Jeżynka, Agreścik oraz Borówka. Na maluszkach żyły tysiące pcheł, oczka ropiały, przez tygodnie walczyły z glistami i giardiozą, ale to już tylko przeszłość. Do pełni szczęścia brakuje im tylko kochających domków!

Charakter

Porzeczka jest niezwykle uroczą oraz ciekawą koteczką. Lubi eksplorować nowe miejsca i jako pierwsza przekonała się do człowieka. Obecnie uwielbia przebywać z ludźmi, często zwraca na siebie uwagę słodkim „miau”.  Brzusio ochoczo nadstawia do głaskania, a traktorek wtedy nie przestaje chodzić. Chętnie bawi się z rodzeństwem, a po dzikich gonitwach układa się wspólnie z nimi do snu, oczywiście drzemką z człowiekiem też nigdy nie pogardzi 🙂 Jest najmniejsza z rodzeństwa i docelowo będzie drobną kicią. Wszelkie zabiegi u weterynarza maluchy znoszą celująco – ogólnie bardzo grzeczne z nich kociaki. Z kuwety Porzeczka od samego początku korzysta wzorowo, taka mądra z niej koteczka! Szukamy dla malutkiej jedynie domu niewychodzącego, w którym są inne młode koty skore do zabaw. Porzeczka poleca się do adopcji w dwupaku z Jeżynką! 

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia: styczeń/luty 2019 r.
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani