Historia 

„Dokarmiała mnie pewna starsza Pani. Z czasem pozwoliła mi wchodzić do domu, gdzie było ciepło i nie padało. Los się do mnie uśmiechnął – miałam miejsce, w którym mogłam się schronić oraz znaleźć coś do jedzenia. Niedawno coś się we mnie zaczęło zmieniać, brzuszek był coraz większy, czułam, że niedługo zostanę mamą. Wkrótce urodziłam cztery cudowne maluszki – dwóch synków oraz dwie córeczki. Niestety, nie mogliśmy tam dłużej zostać. Moja opiekunka chorowała, a ja jako młoda mama potrzebowałam pomocy przy moich dzieciach. Wychodziłam na dwór zdobyć więcej pokarmu, którego potrzebowałam. Jednocześnie strasznie martwiłam się, że pod moją nieobecność wydarzy się coś złego… Bardzo nie chciałam osierocić maleństw. Pewnego dnia przyjechała po nas Pani z Fundacji i całą rodziną przenieśliśmy się w bezpieczne miejsce…” – taki był początek życia Sarabi kiedy do nas trafiła.

Charakter

Sarabi to młoda kotka, która uwielbia kontakt z człowiekiem. Przez długi czas przebywała w szpitalikowej klatce wraz z czwórką swoich dzieci, które już odchowała. Szczęście trochę się do niej uśmiechnęło i klatkę wymieniła na domek tymczasowy, choć nadal nie jest to azyl na zawsze. Nasza lwica to wyjątkowo mądra, kochana oraz delikatna koteczka, która swoje już w życiu przeszła. Sarabiś uwielbia kontakt z człowiekiem – chętnie nadstawia całe ciałko do głaskania, prężąc z zadowolenia plecki. Wie również co to dobra zabawa! Piórka, myszki, piłeczki – nimi na pewno nie pogardzi. Jest rozmruczana, kochana, grzeczna… czego więcej chcieć? Może to właśnie Ty odmienisz jej los?

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia: ok 2017 r.
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani