Historia

Historia całej trójki nie różni się mocno od historii innych fundacyjnych kotów, która prawie zawsze zaczyna się tak samo. Kocia ekipa została zabrana z wiejskiego gospodarstwa w Rogoźnie. Jak wiadomo wieś, czyli kot ma mieszkać w stodole, polować na myszy i od czasu do czasu dostanie jakieś resztki z obiadu… Małe kociaki zawsze cieszą oko, mimo że na tamtym terenie nie ma dzieci, to koty służyły za zabawki, jeśli jakiś zniknął, nie było straty, urodzą się kolejne, może ładniejsze. Grażynka, matka Sashy i Zołzy, była tak chuda, że nie miała nawet czym karmić kociąt. Kociaki również nie były w dobrej formie, szorstkie polepione futro, zaklejone przerażone oczy, katar i robaki. Na szczęście każdy koszmar kiedyś się kończy, cała trójka oczekuje swojego człowieka w domu tymczasowym w Poznaniu.

Charakter

Sasha to młody energiczny kocur – na początku bywa nieco zdystansowany,  ale kiedy się przekona do nowego człowieka pokazuje się jako ogromny miziak. Bez problemu załatwia swoje potrzeby do kuwety, nie niszczy, nie ma problemów z agresją. Uwielbia wszelkiego rodzaju zabawki, które wydają dźwięki – piszczące myszki, grzechoczące kuleczki, szeleszczące piłki stanowią najlepszą zdobycz!

Sasha jest z dokładnie tego samego gospodarstwa co Grażynka: jest jednym z tych uroczych kociąt, które urocze są tylko do czasu kiedy są małe i puszyste. Ludzka obojętność i znieczulica sprawiły, że Sasha podchodzi na początku do ludzi z dystansem, z dnia na dzień jest bardziej śmiały i odważny. Będzie dużym, wspaniałym kotem! Dasz mu szansę?

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia: ok kwietnia 2019
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: pierwsze TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK (starszymi)
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani