Historia

Koteczki ze swoją urodą szybko znalazły dom, niestety pewien pan pewnego dnia postanowił tak po prostu wyjechać, spakował swoje rzeczy, a kocie dzieci zostawił w mieszkaniu na łaskę lub niełaskę losu, przecież były tylko zbędnym bagażem… Właścicielka mieszkania dowiedziawszy się o sytuacji też nie chciała robić sobie kłopotu, małe miały trafić na ulicę. Na szczęście Dobra Dusza, będąca sąsiadka pana, który porzucił koty nie pozwoliła na to i zgłosiła sprawę do nas.

Mogą padać słowa przekleństwa na te osoby, można myśleć jakim przecież człowiekiem trzeba być, żeby takie coś zrobić. Dla nas to kolejne potwierdzenie, że nasze procedury mają sens. Nie pozwolimy by Sówka i Szyszunia, ani żaden inny Agapek trafił do tak nieodpowiedzialnych osób ❗️

 

Charakter

Obie dziewczynki są przekochane i bardzo spokojne jak na swój wiek. Sówka jest większa od swojej siostry, a ze swoimi wielkimi oczyma przypomina nam przeuroczą sowę. Koteczka każdego dnia wyczekuje na dawkę pieszczot, które tak bardzo lubi! Wtula się w ręce, przewraca się ze szczęścia i głośno mruczy 🙂 Mała na początku trzyma lekki dystans, jednak to nic dziwnego po tym co przeszła. Bardzo chce podejść i robi to jak już tylko się upewni, że wszystko gra – najpierw sprawdzić idzie nową sytuację jej siostra, potem ona 😉 Kiedy się już do kogoś przekona to bardzo zabiega o jego uwagę. Bardzo lubi poduszeczki z kocimiętką oraz wędki z piórkami. Ma bardzo wyjątkowe umaszczenie, które przyciąga wzrok każdego. Szyszka i Sówka szukają odpowiedzialnego i kochającego domu, który więcej ich nie skrzywdzi – najlepiej w dwupaku! 

 

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia:  sierpień 2019 r.
  • Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: NIE 
  • Testy fiv/felv: ujemne 
  • Czip: TAK
  • Do domu z innymi kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK 
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK (ze starszymi) 
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani