Charakter:

Węgiel jest miłym kotkiem, zawsze pozytywnie nastawionym do każdej sytuacji, nawet podczas wizyty u weterynarza. Uwielbia zabawę, korzysta z wszystkich dostępnych zabawek i drapaka. Bezproblemowo korzysta z kuwety. Ma wielki apetyt, chętnie zjada każdą porcję. Komunikacja z człowiekiem nie jest mu obca, lubi sobie pogadać i daje znać kiedy się nudzi. Chętnie spędza czas obok człowieka, z radością przyjmuje głaskanie i często się przymila ❤️ Czasami siada sobie na parapecie lub na ławce na balkonie i obserwuje co się dzieje na zewnątrz. Jest kotem z energią młodziaka, bardzo pozytywnym, wszędzie go pełno. Nie jest agresywny, ale za to niesamowicie ciekawski! Z wytęsknieniem czeka na nowy stały dom i kochających, wyrozumiałych opiekunów 🙂
Może dasz mu szansę 🙂 ?
 

Historia:

Węgielek był jednym z setek tysięcy kotów, które wtapiają się w krajobraz polskich wsi. Niewidzialnych zwierząt przemykających nocą po kołami samochodów, które często podzielają statystki tzw. „wolno żyjących” kotów i najczęściej giną ok. 2 roku życia. Węgielek wyraźnie nie radził sobie na zewnątrz. Był mocno wychudzony, z licznymi ranami głowy i szyi oraz urazem oka, który skończył się usunięciem całej gałki ocznej. Młody kocurek był przeganiany przez stado kotów, do którego próbował dołączyć. Na szczęście Węgielek został zauważony. Jego losem zainteresowali się Gosia i Adrian, którzy zaprosili kocurka pod swój dach, do domu tymczasowego i otoczyli najlepszą opieką. Odtąd Węgiel wiedzie należny mu los kanapowca, który ewidentnie bardzo przypadł mu do gustu! 
 
  • Data urodzenia: 2020 (prawdopodobnie)
  • Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: jeszcze nie
  • Szczepienie: TAK
  • Do domu z innymi kotami: TAK
  • Do domu z psami: nie wiemy
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani