Historia

Historia całej trójki nie różni się mocno od historii innych fundacyjnych kotów, która prawie zawsze zaczyna się tak samo. Kocia ekipa została zabrana z wiejskiego gospodarstwa w Rogoźnie. Jak wiadomo wieś, czyli kot ma mieszkać w stodole, polować na myszy i od czasu do czasu dostanie jakieś resztki z obiadu… Małe kociaki zawsze cieszą oko, mimo że na tamtym terenie nie ma dzieci, to koty służyły za zabawki, jeśli jakiś zniknął, nie było straty, urodzą się kolejne, może ładniejsze. Grażynka, matka Sashy i Zołzy, była tak chuda, że nie miała nawet czym karmić kociąt. Kociaki również nie były w dobrej formie, szorstkie polepione futro, zaklejone przerażone oczy, katar i robaki. Na szczęście każdy koszmar kiedyś się kończy, cała trójka oczekuje swojego człowieka w domu tymczasowym w Poznaniu.

Charakter

Zołza jest  trochę wycofaną, drobną, ale niesamowicie uroczą kotką. Z uwagi na swój delikatny charakter nie nadaje się do domu z dziećmi, ani do osób prowadzących imprezowy tryb życia. Najlepiej odnajdzie się w spokojnym domu, w którym da się jej czas na zyskanie zaufania. Wymaga pracy z człowiekiem – niestety przez swój przykry życiowy start jest strachliwa, potrzebuje cierpliwego człowieka który poświęci jej dużo czasu i pokaże że ludzie nie są wcale tacy źli. Zołza to bardzo grzeczna i cicha koteczka. Nie rozrabia, nie niszczy, załatwia się do kuwety. Z dnia na dzień coraz  mniej się boi, nabiera pewności siebie. Jeszcze nikt nie słyszał jak mruczy, ale wierzymy w to, że jak znajdzie dom i odzyska wiarę w ludzi, to zamruczy najgłośniej ze wszystkich kotów! Pomóż Zołzie poznać prawdziwe życie w kochającym domu!

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia: ok kwietnia 2019
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: pierwsze TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK (starszymi)
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani