Historia

Leśna została znaleziona w środku lasu, na terenie opustoszałego pola namiotowego. Wokół nie było żywej duszy, a kotka, głodna i wycieńczona, z ropiejącym nosem i zapaleniem gardła, siedziała bez ruchu na ławce. Dzięki determinacji wrażliwych ludzi biedaczka trafiła do weterynarza, a następnie pod opiekę Fundacji, w ręce kochającego domu tymczasowego. Trochę czasu zabrało nam rozprawienie się z pasożytami i ustabilizowanie zdrowia naszej kociej seniorki. Aktualnie Leśna z każdym dniem rozkwita na kolanach swojej tymczasowej opiekunki i z nadzieją wygląda równie kochającego domu stałego.

Charakter

Zapewne z uwagi na fakt, iż Leśna jest bardziej starszą aniżeli młodszą panią, zachowuje się raczej dystyngowanie. Nie szaleje i nie zaczepia innych kotów, dużo śpi i zawsze ma ochotę coś przekąsić. Być może jej nienasycony głód jest następstwem tego, w jakim stanie została znaleziona. W relacjach z innymi zwierzętami jest zachowawcza, ewidentnie do szczęścia bardziej potrzeba jej człowieka, niż psa i kotów, z którymi dzieli dom, chociaż nie ma nic przeciwko ich obecności.  Leśna uwielbia pieszczoty – mogłaby oddawać się im dosłownie godzinami. Idealnym miejscem dla naszej starszej kici byłby spokojny dom, wyposażony w pełne miseczki, miękkie kocyki oraz oczywiście ręce do głaskania 🙂

  • Data urodzenia: 2008
  • Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: jeszcze NIE
  • Sterylizacja/kastracja: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK (spokojnymi)
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK (starszymi)
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 600 227 344.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

  

Więcej zdjęć

 

podatkuFanimaniFacebookInstagram