Dlaczego Wirtualna Adopcja?

Jeśli nie dysponujesz jeszcze możliwością podarowania domu potrzebującemu kotu, Wirtualna Adopcja może być namiastką bycia opiekunem i wstępem do prawdziwej, odpowiedzialnej adopcji.

Adoptując wirtualnie uczestniczysz w życiu Fundacji i wybranego kota, poznajesz jego potrzeby, zwyczaje i stajesz się za niego po części również odpowiedzialny. Zyskujesz czas na praktyczne przygotowanie się do adopcji i upewnienie się, że to adopcja właśnie kota jest tym na co czekasz, że kot to Twój wymarzony przyjaciel i towarzysz życia. Jednocześnie pozwalasz Fundacji na objęcie opieką większej ilości potrzebujących kotów.

Jak działa wirtualna adopcja kota?

1. Wirtualny Opiekun (zwany dalej WOP) wybiera podopiecznego Fundacji Agapeanimali i w każdym miesiącu przelewa na konto Agape kwotę (wysokość według uznania), która przeznaczona zostanie na utrzymanie wybranego kota pod opieką Fundacji.

2. WOP w przelewie wskazuje imię adoptowanego kota oraz swoje dane, które mają pojawiać się na stronie (tj. nick lub imię lub imię i nazwisko lub cokolwiek 🙂 )

3. Numer konta do przelewu środków w ramach Wirtualnej Adopcji:

Numer konta Fundacji

BNP PARIBAS
6104 oddział w Poznaniu
56 1750 0012 0000 0000 2881 0326

Dla przelewów zagranicznych

RCBWPLPW PL 56 1750 0012 0000 0000 2881 0326

W tytule prosimy wpisać: „darowizna WA/ kot(ka) imię kota/kotki/nazwa WOP, którą mamy umieścić na stronie”

np. „darowizna WA / kot Feliks / Alicja Kicińska”

4. W ramach korzyści płynących z Wirtualnej Adopcji, WOP na swoje życzenie uzyskiwać będzie informacje dotyczące samopoczucia adoptowanego kota, jego zdjęcia, informacje o stanie zdrowia, czy o znalezieniu domu stałego.

5. Na stronie internetowej Fundacji w dziale DAJ DOM zostanie umieszczona informacja, że kot został objęty wirtualną adopcją. Podana zostanie również do wiadomości informacja kto został WOP danego kota (tj. nick lub imię lub imię i nazwisko lub cokolwiek 🙂 )

6. Informacje o podjęciu decyzji o pozostaniu WOP prosimy kierować na adres mailowy adopcje@agapeanimali.org

7. WOP może aktywnie uczestniczyć w poszukiwaniach stałego opiekuna i domu dla swojego wirtualnego podopiecznego.

8. Jeśli kot znajdujący się pod wirtualną opieką WOP znajdzie swojego stałego opiekuna – informujemy o tym fakcie dotychczasowego WOP oraz proponujemy nowego podopiecznego.

9. Zwrotu przekazanych środków na rzecz kota objętego wirtualną adopcją, który znalazł swój stały dom, nie przewidujemy :-).

Adoptuj Wirtualnie i pomóż!

Adoptuj wirtualnie

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, wrażliwość i uczestnictwo w projekcie Wirtualnej Adopcji.

podatkuFanimaniFacebookInstagram