Historia kota

O istnieniu Smarkacza jedna z naszych wolontariuszek dowiedziała się przypadkiem podczas służbowej rozmowy. Okazało się, że na terenie firmy współpracującej z jej zakładem pracy znajdują się koty, które pilnie potrzebują pomocy medycznej oraz przeprowadzenia zabiegów kastracji. Wśród nich znajdował się on – Smarkacz. Okazało się, że kocurek ma bardzo silny katar i w związku z tym po zabiegu kastracji rozpoczęta została antybiotykoterapia. Niestety żadne kolejne leki nie pomagały Smarkaczowi i pomimo wprowadzenia innowacyjnych metod takich jak naświetlania specjalną lampą oraz medycyna naturalna smarki nie znikały. Po dokonaniu wnikliwych badań wydzieliny okazało się, że jest ona niegroźna zarówno dla Smarkacza, jak i dla innych kotów. Najwyraźniej taka jest po prostu jego uroda. W związku z tym, że kocurek okazał się niesamowicie proludzki podjęliśmy decyzję o przyjęciu go pod skrzydła naszej Fundacji.

Informacje o charakterze kota

Smarkacz to kot, którego życie bez człowieka po prostu nie miałoby sensu. Kocurek przy każdej okazji wtula się w pierwszą osobę, która tylko znajdzie się blisko niego, barankuje, mruczy, ugniata i zaczepia. Do tego wszystkiego kocha noszenie na rękach! Smarkacz uwielbia się bawić, nie protestuje też podczas wszelkiego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych. Bez problemu można mu obciąć pazurki oraz go wyczesać. Nie ma żadnego problemu z innymi kotami, można wręcz stwierdzić, że naprawdę je lubi.

Na ogromne uznanie zasługuje wyjątkowa uroda Smarkacza, jest on bowiem pięknym, wielkim kocurem z długimi, białymi wibrysami. Osoba, która adoptuje Smarkacza z całą pewnością nie pożałuje tego nawet przez chwilę.

  • Wiek: ok. 3 lata
  • Szczepienie: NIE
  • Odrobaczenie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK
  • Do domu z innymi kotami: TAK

Chcesz adoptować kota? Informacje na temat Smarkacza uzyskacz pod numerem 600 227 344

Galeria kota

podatkuFanimaniFacebookInstagram