Historia kota

Żyjąc w dużym mieście, jakim jest Poznań, każdego dnia przekonujemy się, że kociej biedy ci u nas dostatek. Cieszy nas każda dobra dusza, która ją zauważa i próbuje pomóc. Czasem jednak znalezione na ulicy koty trafiają do ludzi, którzy z braku środków, wiedzy lub dbałości nie radzą sobie z opieką, a mimo to przygarniają kolejne zwierzęta. Od takiej osoby zaprzyjaźniona z nami Fundacja Głosem Zwierząt zabrała kilkanaście chorych, niedożywionych kotów, a pod nasze skrzydła trafił Bazyl i Bambam.

Charakter kota

Bazyl stanowi wyborną mieszankę radości życia, energii, ciekawości i czułości, odzianą w gustowne, tygrysie futerko. Próżno szukać w nim nieśmiałości lub rezerwy – to dusza towarzystwa, która z wdziękiem pełni honory gospodarza, gdy w domu pojawiają się goście. Każdego przybysza, gościa lub stałego domownika wracającego z pracy, Bazylek wita nieliczonymi barankami i długą opowieścią, co też się ciekawego w domu działo.

Ale uwaga! Podczas powitania zaleca się zachowanie szczególnej czujności, gdyż Bazylkowi ludzi nigdy za wiele! Chętnie czmychnąłby między nogami i poszukał nowych istot ludzkich, spragnionych konwersacji z rozgadanym kotkiem.

Ze względu na ogromną ciekawość świata szukamy dla Bazylka bardzo odpowiedzialnych opiekunów, którzy gotowi są zabezpieczyć okna i balkon, a także dopilnować, gdzie ich podopieczny wsadza swój ciekawski pyszczek…

  • Wiek: 8 lat
  • Szczepienie: TAK
  • Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Do domu z innymi kotami: tak
  • Do domu z dziećmi: raczej nie

Na telefony w sprawie adopcji czekamy pod numerem telefonu 600 227 344

Więcej zdjęć

podatkuFanimani