Historia

Historia Lili jest tak smutna, że nadal ciężko nam ją opisać… W lipcowe popołudnie nasza wolontariuszka otrzymała telefon z kliniki, dzwoni pan informując, że jego kot uległ wypadkowi. Wypadł z balkonu, z czwartego piętra. Pan nie ma pieniędzy na operację, no ale to nie koniec świata – zrobimy zbiórkę, pomożemy, uspokajamy. Okazuje się jednak, że poza brakiem pieniędzy, Panu brakuje też chęci do opieki nad połamanym kotem. „Nie ma takiej możliwości” słyszymy. Pan podejmuje decyzję o eutanazji.
Udaje nam się dodzwonić do kliniki i naprawdę w ostatniej sekundzie odwołać wyrok, a Pana nakłonić do zrzeczenia się kota.
Koteczka nie doznała na szczęście żadnych obrażeń wewnętrznych. Głowa i kręgosłup również nie ucierpiały. Połamane miała jednak dwie przednie łapki. Lili przeszła dwie operacje, obecnie czuje się już bardzo dobrze, jest w pełni sprawną kuleczką 🙂


Charakter


Lili jest wyjątkowo rozgadanym kotem: miauczy, mruczy, grucha, ćwierka – a czasem wszystko na raz. 😉 Robiąc obchód mieszkania, „komentuje” wszystko pod noskiem.

Jest bezgranicznie ufna i śmiała – każdy nowy człowiek pojawiający się na horyzoncie to kandydat na najlepszego przyjaciela. Bez wahania podbiega do każdego, wspina się na tylne łapki i domaga głaskania wszystkimi dźwiękami ze swojego repertuaru. Człowiek jest zdecydowanie jej ulubionym gatunkiem, ale szybko przekonuje się też do innych kotów.

To idealna kandydatka na typowo domowego pupila, który stanie się nieodzownym członkiem rodziny. Ulubiony sposób spędzania wolnego czasu to obok/na człowieku. Pokocha ją każdy, kto marzy o czułym, wdzięcznym miziaku-przytulasku, który potrzebuje dużo kontaktu z człowiekiem.

Kiedy akurat nie siedzi na czyichś kolanach, lubi obserwować świat przez okno lub z (zabezpieczonego) balkonu. Na tyle, na ile pozwalają jej dochodzące do zdrowia łapki, ochoczo angażuje się też klasyczne kocie zabawy z wędką albo w gonionego i w chowanego z kocim kumplem. Pokochaj Lili- będziesz dla niej całym światem!

  • Data urodzenia: 2017
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: stosunek nieznany
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK

 

Więcej zdjęć

 

podatkuFanimani