Historia

Julio, Enrique i Antonio to przeurocze trio, które w Agapowym szpitaliku znalazło się niedługo po tym, jak z pomocą osoby zgłaszającej, nasza wolontariuszka złapała je w okolicy Tulec – błąkały się po ogródkach wraz ze swoją mamą. To była kwestia czasu, aż doszłoby do tragedii. Nie mogliśmy ich tam zostawić na pastwę losu, decyzja była tylko jedna: kocięta trafiły pod skrzydła Agape. Maluszki to prawdziwe rozrabiaki – nie odmówią zabawy piłeczką, czy myszką, w kuwecie stworzyły istny plac zabaw, a gdy tylko ręka wolontariuszki pojawi się w pobliżu – załącza się im głośny traktorek, zachęcający do głasków i mizianek! Latynoskie dzieciaczki rosną jak na drożdżach. Ich mama po wykonanej kastracji i rekonwalescencji w szpitaliku wróciła na swoje tereny jako dzika kotka, zatem czas najwyższy, aby jej maluchy znalazły prawdziwy dom! Julio, Enrique i Antonio to przesłodkie kociaki, które zdecydowanie nie lubią się nudzić i zapełnią dom zabawą i miłością. Może to właśnie Ty ją odwzajemnisz?

Charakter

Julio jest kociakiem, który w kwestii mizianek i głasków nie przyjmuje odmowy! Nasz uroczy czarno-biały kocurek nie wyobraża sobie dnia bez zabawy, czy poświęconej mu uwagi wolontariuszek. Julio wyróżnia się na tle swojego rodzeństwa niesamowitą energią i przede wszystkim – apetytem! Za poświęcony mu czas, Julio podziękuje wdzięcznym, głośnym mruczeniem. Szuka on kochającego domu, który poświęci mu czas i ofiaruje dużo miłości. Kocurek na pewno odwdzięczy się dozgonną wdzięcznością! Ulubiona zabawka? Wszystko co ma piórka i jest włochate! Kociak podczas wizyt u weterynarza zachowuje się wzorowo, a z kuwetki korzysta perfekcyjnie, świetnie dogaduje się z innymi kotami, które lubią zabawy (polecamy adopcję z jego bratem Enrique). Dając dom Julio zyskasz wspaniałego przyjaciela 🙂

Agapek przebywa w fundacyjnej Kotulni, która nigdy nie będzie prawdziwym domem. Adoptuj go i odmień jego życie!

 • Data urodzenia: maj 2019 r. 
 • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
 • Szczepienie:  TAK
 • Kastracja: TAK
 • Testy FIV&FeLV: ujemne
 • Czip: TAK
 • Do domu z kotami: TAK
 • Do domu z psami: raczej TAK
 • Do domu z dziećmi: raczej TAK (starszymi)
 • Miejsce pobytu: Poznań
 • Wirtualny opiekun: Agnieszka

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani