Historia

Majster, Monter, Taker i Śrubka to cztery kolejne kocie dzieci, które przyjęliśmy pod skrzydła Agape. Skąd te budowlane imiona? Otóż kotka okociła się w magazynie między paletami w znanym każdemu sklepie Leroy Merlin. Jak możecie sobie wyobrazić, miejsce to było dla nich skrajnie niebezpieczne – wokół pędzące wózki widłowe, ciężkie pudła, który mogły je przygnieść. Ich mama niestety przepadła. Mimo zakocenia nie mogliśmy odmówić pomocy. Początki były trudne – wolontariuszki karmiły je strzykawką, później z ręki, ogrzewały termoforami, niestety z ich zdrowiem nie było najlepiej. Na szczęście mamy to już za sobą. Maluchy są zdrowe i gotowe do adopcji. 

Charakter

Śrubka jest czarno-białą koteczką z uroczymi „pasemkami” na grzbiecie. Niedawno ze szpitalikowej klatki przeniosła się wraz z braciszkiem Takerem do domu tymczasowego, w którym bardzo szybko się zaadaptowały. Praktycznie cały czas spędzają razem, głównie wygłupiając się, bawiąc się pluszowymi myszkami oraz szalejąc po drapakach. Bardzo lgną do człowieka – Śrubka jest wniebowzięta kiedy Ciocia poświęca jej czas delikatnie masując puszysty brzuszek i plecki. Najchętniej nie opuszczały by człowieka na krok, dosłownie cały czas kręcą się przyklejone do nogi. Apetyt im dopisuje, chętnie jedzą również surowe mięso (ze skrzydełkiem z kurczaka rozprawiają się lepiej niż  niejedna pirania). Oboje są bardzo ciekawscy – Śrubka jednak jest odważniejsza niż brat, każdą zabawkę czy nowy zakamarek musi sprawdzić pierwsza. Ulubione miejsce na drzemkę? Na wysokiej szafce skąd ma idelany punkt obserwacyjny lub na poduszce blisko Cioci. Koteczka poleca się do domu niewychodzącego, w którym jest inny młody kot skory do zabaw, spełnieniem marzeń byłby adopcja z Takerem. 

 

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia: 25.04.2019 r.
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani