Historia

Tuż przed świętami wielkanocnymi otrzymaliśmy zgłoszenie: na ogródku w Wiórku pojawił się mały kociak, a u osoby, która go znalazła nie mógł zostać. Wszystko wskazuje na to, że Poziomka została wyrzucona z domu: wyobrażacie sobie? Maleńkie kocię pozostawione na pastwę losu, gdyby nie dobra dusza mała długo by nie przetrwała. Nasza wolontariuszka po nocy jechała odebrać koteczkę, która trafiła do naszego fundacyjnego szpitalika. 

Charakter 

Poziomka musiała mieć wcześniej kontakt z ludźmi: jak tylko została zabrana na ręce traktorek głośno poszedł w ruch. Malutka przez pierwsze dni w klatce głośno płakała, tak bardzo nie chciała być sama. Codziennie stawała się coraz bardziej apatyczna. Gdy pewnego dnia, nie odwróciła się nawet na przyjście wolontariuszki, ta zmartwiona sytuacją, nie czekając ani chwili dłużej, postanowiła dać jej tymczasowe schronienie wśród swojego stada kotów. Poziomka dostała miejsce w pokoju 10-cio letniej córki wolontariuszki, gdzie każdego dnia zasypia wtulona w jej włosy. Proces socjalizacji z izolacją przeszła wzorowo i szybciutko zaprzyjaźniła się z kotami rezydentami. Nasza kruszynka jest bardzo łagodnym i ugodowym kociakiem. Mieszka w domu z dwójką dzieci i każdego dnia obdarza je sporą dawką baranków oraz przytulasków. Jest radosna kicią, uwielbia zabawę ze swoim ogoniastym rodzeństwem. Jednak człowiek jest dla niej na piedestale – nie opuszcza na krok rodziny naszej Wolontariuszki, uczestniczy we wszystkich czynnościach domowych. Gonienie za mopem plus ślizgi po mokrej podłodze to jest dla niej wielka frajda. Najlepsza zabawka? Wędka z piórkami! Co do jedzenia to nie jest wybredna, zawsze wylizuje miseczkę na błysk. Cóż można powiedzieć, Poziomka jest kotem idealnym czekającym na rodzinę, która doceni jej wspaniałe serduszko i da jej swoją miłość. Jak najbardziej może iść do domu z dziećmi, jednak rodzice muszą podchodzić odpowiedzialnie do tematu, kot to nie zabawka. Koniecznie musi mieć też kociego przyjaciela, by móc spożytkować swoją energię na wspólnych zabawach. 

  • Data urodzenia: luty 2019 r.
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK (starszymi)
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani