Historia

Prymulka trafiła do nas bardzo zabiedzona: stan zapalny szalał jej w małym ciałku, miała całą armię pasożytów wewnętrznych oraz zewnętrznych, a wszystkie żebra wystawały spod matowego, przerzedzonego futerka. Liczne wizyty u weterynarzy, wiele leków, dobre jedzonka i praca wolontariuszy przyczyniły się do jej przemiany na zdrowego kota gotowego do adopcji.

Charakter

Prymulka to koteczka wyjątkowa! Chętnie spędza czas z człowiekiem: lubi być noszona na rękach, barankuje główką, daje buziaki, bezceremonialnie kładzie się na kolanach wesoło mrucząc. Ciekawie spogląda na otaczający ją świat swoimi zielonymi, dużymi oczętami. Jest kicią delikatną, ale ma też królewski charakterek: jak jej się coś nie spodoba potrafi chwycić ząbkami komunikując “już nie” albo “drap mnie inaczej” 😉 Prymciak bardzo lubi zabawy w kartonie oraz gonitwy za piórkami. Kotka spragniona kontaktu z człowiekiem zwraca na siebie uwagę cichutkim “miau”.  Wzorowo korzysta z kuwetki, a apetyt dopisuje jej każdego dnia. Szuka domu niewychodzącego, bez dzieci. Pokochaj Prymulkę, a ona odda ci całe swoje serduszko!

Prymulka szuka domu stałego lub chociaż tymczasowego!

W przypadku DT Fundacja pokrywa wszelkie koszty utrzymania kota.

  • Data urodzenia: 2017 r.
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK (pierwsze)
  • Kastracja: NIE
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK (starszymi)
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 600 227 344.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani