Historia


Historia Rada i jego brata Fransa sięga 2015 kiedy to razem ze swoją mamą trafiły do naszego domu tymczasowego, miały wtedy ok 2 miesięcy, a mając 5 miesięcy zostały zaadoptowane. Bardzo się cieszyliśmy ponieważ nie trzeba było ich rozdzielać i razem trafiły do nowego domku. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że po trzech latach rodzeństwo zostało zwrócone jak niepotrzebne zabawki ? Kocurki bardzo to przeżyły. Obecnie aklimatyzują się się w domu tymczasowym, gdzie są jeszcze cztery inne koty. Rad jest już gotowy do adopcji. Z naszych obserwacji wynika, że nie jest konieczna adopcja obu braci razem. Zachęcamy również do adopcji wirtualnej.


Charakter

Rad, zwany również Radziem jest bardzo towarzyskim kotem. Lubi się przytulać, choć niekoniecznie na kolanach, raczej tuż obok nich. Codziennie wesoło wita swoich opiekunach, kiedy wracają do domu – doprasza się głaskania plącząc się między nogami oraz ocierając się o nie. Jego ukochaną zabawką jest wędka z piórkami, ma wielką uciechę z szalonych gonitw za nią. Lubuje również w poduszeczkach, czy kuleczkach z kocimiętką i walerianą, najchętniej nie opuszczałby ich na krok. Rad jest takim kocim alpinistą. Wychodzi z założenia, że czasem należy poobserwować człowieki z wysokości, dlatego nowy dom musi mieć taki wysoooooki drapak, dużą szafę czy półeczki na ścianie. Rad byłby zachwycony! Kocurek w domu tymczasowym mieszka z dziećmi,  nie miał jednak nigdy kontaktu z psem.

  • Data urodzenia: 2014
  • Odrobaczenie/odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: NIE
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: stosunek nieznany
  • Do domu z dziećmi: TAK

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Galeria Rad

Related Articles
podatkuFanimani