Historia 

Simba, Nala, Kovu oraz Kiara to małe lwiątka, które wraz z kocią mamą Sarabi trafiły do nas kiedy ledwo co otworzyły oczka. Malutkie, puszyste kulki pierwsze tygodnie swojego życia spędzały wtulone w futerko swojej mamy. Miały ogromne szczęście – gdyby nie trafiły pod nasze skrzydła skończyłyby na ulicy. Obecnie są już odchowanymi, rozbrykanymi kociakami, które rozglądają się za swoimi domkami.

Charakter

Simba – czasem waleczny i drapieżny lew, czasem piesek, czasem leniwy Bonifacy czuwający gdy trzeba nad swoim Filemonem – czyli siostrą Nalą. Ale najczęściej Simba to słodki pieszczoch, który tylko czeka na okazję, aby wskoczyć w ramiona i się przytulać. Jego ulubionym środkiem lokomocji po mieszkaniu jest kark człowieka. Simba jest fascynatem wody! Wydaje się, że ciągle zbiera materiały na pracę doktorską o mokrym sznurku, który leci z kranu. O jego intelekcie wiele by mówić: zabawy z wędką są dla niego nie tyle aktywnością fizyczną, co wyzwaniem intelektualnym – wytrwale analizuje i oblicza właściwości dynamiczne piórek, aby oddać w końcu właśnie ten niesamowicie celny skok. Ma potencjał do nauki – szybko załapał komendę „siad”.  Najodważniejszy i największy z miotu – szybko przerósł całe swoje rodzeństwo, będzie z niego duży kocurro. Simba jako małe kocię przebywając w Szpitaliku wykorzystywał każde otworzenie drzwiczek klatki jako okazję na nową przygodę – za każdym razem uciekał nam między nogami 😉 Ten okres mamy już za sobą, choć Simba nadal lubi się wygłupiać. Jego nowa ulubiona zabawa? Noszenie w pysiu maskotek, często jego rozmiaru 😀 Widać czasem, że ma charakter dość dominujący w stosunku do kotki, swojej siostrzyczki, z którą mieszka w DT. Dla człowieka jest bardzo wyrozumiały, cierpliwy i łagodny, jak Golden Retriever. Chwile odpoczynku spędza na wspólnej drzemce, wtulając się w człowieka lub siostrę. Z kocurka jest też idealny model – spójrzcie sami na jego galerię i koniecznie przyjdźcie go poznać osobiście! 

Agapek przebywa w fundacyjnym Domu Tymczasowym. Adoptuj go i odmień jego życie!

  • Data urodzenia: 28.04.2019 r. 
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie:  TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani