Historia 

Nasze trzy rudzielce – Elvis, Fidel i Zumba – to słodkie rozrabiaki, które nie tak prędko odnalazły powody do radości. Maluchy pojawiły się na świecie na obrzeżach Poznania. Zauważone przez dobre dusze, zostały zaprowadzony do kliniki i odrobaczone. Szczęście nie trwało długo, ponieważ dzieciaczki wraz z biegiem czasu zaczęły wybiegać poza posesję i narażać się na niebezpieczeństwo. Maluchy zatem trafiły pod nasze skrzydła do Agapowego szpitaliku, a także ponownie odwiedziły weterynarza, u którego na jaw ukazał się  koszmar – rudzielce przez cały ten czas nosiły na sobie łącznie ponad 150 kleszczy! Elvis, Zumba i Fidel po udanym zabiegu usunięcia pasożytów, przebywają wśród szpitalikowych pacjentów, czekając na szczęśliwy dom. Rude liski są przeuroczym rodzeństwem, ich oczka wpatrzone w wolontariuszki, rozczulają je do granic możliwości. Czy istnieje piękniejsze podziękowanie…? 

Charakter

Zumba jest jedyną dziewczynką z miotu. Grzeczna i kochana z niej koteczka. Lubi bawić się ze swoimi braćmi, ale nigdy nie pogardzi zabawą z myszkami czy piórkami. Zumba chętnie spędza czas również z człowiekiem – przez cały dzień oczekuje na chwile kiedy będzie mogła nadstawić plecki do głaskania. Jest wtedy taka zadowolona! Niestety Wolontariuszki muszą zająć się każdym kotem w szpitaliku, więc czasu dla głaskanie jest dla Zumby zdecydowanie za mało. Koteczka szuka człowieka, który pokocha ją całym sercem i przyjmie rudą do swojej Rodziny. Mała na pewno odwdzięczy się ogromem miłości!  Dom tylko niewychodzący z innymi młodymi kotami. Nie wydajemy kociaków na jedynaków.

  • Data urodzenia: koniec marca 2019 r.
  • Odrobaczenie /odpchlenie: TAK
  • Szczepienie: TAK
  • Kastracja: TAK
  • Testy FIV&FeLV: ujemne
  • Czip: TAK
  • Do domu z kotami: TAK
  • Do domu z psami: raczej TAK
  • Do domu z dziećmi: raczej TAK (starszymi)
  • Miejsce pobytu: Poznań

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją naszego Agapka – prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej:

kwestionariusz

Jeśli chcesz porozmawiać na temat możliwości adopcyjnych oraz uzyskać więcej informacji o naszych podopiecznych, prosimy o kontakt pod numerem 534 039 777.

Nasz telefon czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do 20.00, w soboty od 10:00 do 16:00. W razie, gdybyśmy nie odebrali – prosimy o pozostawienie wiadomości, na pewno oddzwonimy.

Wszyscy nasi podopieczni czekają na pełne miłości, odpowiedzialne i dobre domy.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego – przekaż nam 1% podatku !

Więcej zdjęć

Related Articles
podatkuFanimani